Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyukák hánykor...

3 gyerekes anyukák hánykor ébredtek reggel és hánykor feküdtök le este?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik még csak pár hét múlva születik, a nagyok 3és fél éves illetve 20 hónapos. A mostani rend szerint a gyerkőcök nyolckor alszanak, én 10-11-ig általában nem. Reggel legkésőbb 6 körül ébrednek, így én is.

Ha megérkezik a pici és csak egy kicsit is hasonlít a tesóihoz, akkor nem lesz nagy változás, csak annyi, hogy éjjel még kétszer kb. szopizni fog. De nekem amíg szopisak voltak, velem aludtak, így sose kellett fölkelnem, cicire cuppantak és aludtunk is tovább.

2012. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy fiam 15 éves,a lányom 6 éves,és a legkisebb 7 hónapos.Elég változó mikor fekszek de általánosságba véve éjfél körül.Előkészítem őket a következő napra,megfőzők,vasalok....És reggel a kicsivel kelek fél 6 környékén.Ráadásul ő felkel 3-4 óránként cicizni.Szóval már nagyon örülnék egy 6 órás alvásnak.Ja és még ott a férjem :)
2012. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2, 4 és 6 éves gyerekeim vannak, már dolgozom. Fél 6-kor kelek (ez opcionális, én futni járok reggelente, ha nem járnék, fél 7 körül kelnék), este éjfél-fél 1 körül kerülök ágyba.
2012. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 éves 3 éves 20 hónapos gyerekeim vannak.Reggel fél hétkor kelek este 11 körül alszom el.a kicsi 2-3 szor ébred éjjel szopizni,a középső 1-2 szer felébred vmiért.
2012. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éves , 2,5 éves és 13 hónapos a gyerekeim. Este 9 -körül alszanak el , én általában 11-kor. Reggel fél 7 körül kelek. Nppal próbűlom eggyütt altani őket , így akkor is van 1-2 órám.
2012. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!