Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A marslakócskák szirupot bele...

A marslakócskák szirupot bele lehet keverni italba?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam és el kezdtem neki adni a marslakócskák szirupot mert nem volt túl jó az étvágya....szerencsére már meg javult, de 2 napja nem akarja meg inni a szirupot....próbálkoztam kiskanállal, pohárba és cumis üvegben is....így a tegnapi nap kimaradt....Bele lehet rakni az 5ml-t teába vagy más italba? ha igen akkor mennyibe keverjem bele?
2012. ápr. 22. 14:10
 1/2 A kérdező kommentje:
azért is gondoltam a teaára mert azt sokat iszik, naponta 1, 1,5 literrel az éjszakát is bele számolva, mert akkor is teázik.....
2012. ápr. 22. 14:11
 2/2 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 18 honapos ő is ezt kapja és a kezdetektteába keverem neki 1 dl tea 5 ml szirup az ő étvágyán sajnos nem változtatot :(
2012. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!