Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki marslakócskák...

Ad valaki marslakócskák szirupot gyermekének?

Figyelt kérdés
15hónapos a fiam,és szeretnék neki elkezdeni adni valami vitamint-immunerősitőt,mert nagyon sokszor beteg sajnos,és rengeteg antibiotikumot kap sajnos,aminek értelmét nem látom,mert felesleges legtöbbször,de ez más téma....szóval ad esetleg valaki ezt a gyerekének?Jókat hallottam erről.Vagy tudtok valami mást,ami jó lenne,és szirup?És meddig szokták ezeket adni,tél végéig naponta?
2011. okt. 29. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,én azt adom.Úgy gondolom, hogy most októberben kezdtük el és én tavaszig adom neki minden nap.Nem tudok nyilatkozni jó-e mert nem beteges szerencsére most másfél éves és 2* volt beteg de azért támogatom az immunrendszerét ráadásul szereti is.A gy.orvosunk a MultiKidet ajánlotta abban van vas is de sokaknak beválik a Vitacolan is.Azt azért nem adtam mert tartósítószert tartalmaz.
2011. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor szerintem veszek majd neki,remélem megissza.Meddig elég egy üveggel kb?
2011. okt. 29. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:

én is azt adok 15 hónapos lányomnak. :)

azért döntöttünk ennél mert ebben több az immunerősítő mint a : cebion multi, multikids vasal szirupokban, plusz van benne szemerősítő is. 3 hete kapja a lányom. igaz múlt héten és ezen a héten is két napig tiszta taknyos volt.(de jön a foga így lehet attól is van) de egy megbízható gyógyszerész ezt ajánlotta.

2011. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.És lehet adni a cebion cseppel együtt is?(mindennap kapja)
2011. okt. 29. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
igen. a lányom cebiont, folsavat, maltofer cseppet kap még. a szirup 1600Ft körül van, és a lányom ezt kivételesen kiskanálból megeszi. :)
2011. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) És elég 1hónapra 1 üveggel?
2011. okt. 29. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:
150ml és 5ml kell egy napra. tehát elvileg elég :)
2011. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi!!
2011. okt. 29. 22:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó, bár mi a rágótabit szedjük, kislányom 3,5 éves. Én már augusztustól el kezdtem.

De jó még a béres csepp, cebion.

Az én kislányom már mindkettőt kapja, szívbeteg, műtét előtt áll, így neki nem sok a minél több vitamin.

Elég nagy a spaletta, és ez érdekes is hogy melyik a jobb, de nekünk ez bevált.

Pedig nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszik. Fél kiló nyers sárgarépát képes megenni. De pl, tegnap narancsot evett, kigyóubival, kicsit extrém, de úgy veszem észre, hogy amit kell vitamin, külön magához veszi.

2011. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.Az jó ha szereti a gyümölcsöket,nem baj az mit mivel,ahogy neki jólesik,csak egye,szeresse:) Az én fiam is szereti szerencsére,bár a narancsot nem nagyon..
2011. okt. 29. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!