Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek ki az első és a legfont...

Nektek ki az első és a legfontosabb? A gyermeketek vagy a párotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A gyerekeim a legfontosabbak.
2012. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyermekem és ezt a párom is tudja.És fordítva is igaz.

Nekünk ez így természetes.

2012. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a gyerekeim!
2012. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek.De erről a férjem is így vélekedik,szóval egyetértés van.
2012. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a kisfiam és utána a párom de ezzel ö is igy van
2012. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

A gyerek!!!!!


És ahol ez nem így van, ott valami nagy probléma van a fejekben!

2012. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen sorrend, egyformán legfontosabbak, csak másképp - bár a párom már tud magára vigyázni :)
2012. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Nálam sincs ilyen sorrend.


nem is tudnék felállítani ilyet, gondolom aki felállít ilyet, annak vagy gond vana kapcsolatával vagy majd a gyerekek között is lesz sorrend.


nekem a férjem ugyan olyan fontos, és ez így is van. persze hogy a gyerekért is mindent megtennék, de a férjemért is. nekem a férjem elörelépése ugyan olyan szuper volt mint a gyermek elsö lépése.

a férjemnek ugyan olyan szivesen fözök egy pudingot mint a gyereknek egy brokkolit (brokkolit jobban szereti mint bármi mást), mert tudom az a kedvence.


7-es írta hogy a férjünk tud vigyázni magukra, talán ebben más, de ha a férjem öda jön és megakar ölelni mikor a gyerek is a kezembe van akkor családi ölelés van, és ugyan ez mikor lányom jön mikor férjem ölel. nem mondanék egyikre sem nemet.


és anygailag is így van. ha férjem szeretne egy új polót akkor olyan minöségben kap amit a lányunkank is megengedünk, és vissza fele is.


miben van elönye gyereketeknek amiben férjetek háttérbe szorul? miben nyilvánul meg a fontossági sorrend?

2012. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgymond a gyerekek,de nincs ilyen sorrend.Egyformán szeretem a 3 gyerkőcömet és a férjemet,mindegyikért az életemet adnám.
2012. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as!

Szerintem egy válaszadó családi élete sem néz ki másként mint a tiéd.

Nem az a lényeg amit leírtál. Természetesen mindenki szereti a párját, köztük én is. Nagyon-nagyon sok-sok éve.

Bármimet, akár az életemet adnám a páromért is és a gyerekemért is.

De nem ez volt a kérdés lényege.


Hanem ha egy pusztító környezeti katasztrófa bekövetkezne pl. iszonyatos árvíz lenne és visz a mély víz mindent és mindenkit, sodor annyira hogy alig bírsz fennamaradni, közben örvények sokasága... stb.

Te megbírsz kapaszkodni egy letört ágban. Feléd sodródik a fuldokló gyereked és a párod... De csak egyiket tudnád kimenteni, mert egyik kezeddel kapaszkodnod kell, másik kezeddel csak egy szerettedet tudnád elkapni...

Melyikük lenne az?


Na ez a kérdés lényege.

2012. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!