Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek ki az első és a legfont...

Nektek ki az első és a legfontosabb? A gyermeketek vagy a párotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es értem a kérdést. én írtam hogy egyenlöek a férjem és gyerekem.


persze hogy mindkettöt elöbb a gyereket, mert ö nem tud még segíteni magán, gyengébb még ha nagyobb is.


DE ide felteszem neked a kérdést, ha 2 gyerekedet sodorja arra víz melyiket kapod el? Szerintem a kisebbet, mert reménykednél hogy a nagyobb erösebb és sikerül neki megmenekülnie.


De sajnos sok esetben van külömbség a férj és gyerek között és pont ezért mennek tönkre sok házaságok. De fordítva is lehet itt olvasni, mikor anyuka sopánkodik hogy a férje már csak gyerekezik....


Szóval szerintem egészséges harmoniában kell ezt tartani. Talán a legnehezebb a szülés utánni idöszak.

2012. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A párom és a fiam.Egy szinten vannak ugyanolyan fontosak.A fiam azért,mert a gyermekem és nagyon szeretem,a párom,meg azért,mert Ő életem szerelme és vele élem le az életem!
2012. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na most le leszek pontozva de én bevallom oszinten hogy van sorrend (egyenlore) meg a gyerekeim kozott is. Ha most konkretan a termeszeti katasztrofara gondolok nalunk igy nez ki: nekem a sorrend a pici babam, a magy fiam, es a ferjem. Es igen en a picit mentenem, de apanal a sorrend: nagyfiu pici baba es en. O menne egybol a nagy utan!


Amugy ha nincs katasztrofahelyzet egyforman imadom a gyerekeim, igaz a kicsi tobb torodest igenyel, a nagy mar elvan egyedul is. Nagyon de nagyon szeretem a ferjem is, de ha belegondolok hogy barmelyiket elveszitenem, akkor a ferjem elveszteset idovel fel tudnam dolgozni de a gyerekeimebe beleorulnek. Ezert a ferjem csak masodik, de en is neki. Es nekem eleg ez a helyezes

2012. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a sok választ!

igazából csak azért írtam ki a kérdést, mert egy másik kérdésnél egy válaszoló azt írta, hogy régen rossz ha a gyerek az első, és ezen én megdöbbentem

mert nálunk is ő az első, számomra is és a férjem számára is, nekünk ez így természetes

és igen, főleg az ilyen katasztrófahelyzetekre értendő a dolog, illetve van egy ismerős család, náluk apa az első sajnos minden téren, és nekem ez nagyon furcsa

2012. ápr. 22. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!