Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után tampon használat?

Szülés után tampon használat?

Figyelt kérdés

Ti mikor használtatok újra tampont? Olvastam itt, hogy sokan csak jó pár hónap elteltével, mert fájt nekik.

Már 8 hónapja szültem , de most is és következő hónapban pont akkor kell majd elmennem olyan helyre ahol már kényelmetlenül érezném magam a betét miatt.


Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban.


2012. ápr. 23. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 hónappal használtam tampont, pont ezért, mint te. De csak nappalra, éjszakára maradt a betét. Bár ha itthon vagyok napközben is betétet használok. Nem azért mert fáj a tampon felrakása, vagy kényelmetlen, hanem valahogy lehet jobb a betét még... Ha nem fáj neked, akkor nyugodtan használj tampont, mivel a szülést követő 6 hétben nem ajánlják, fertőzés veszély miatt!
2012. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használd nyugodtan :)

Én úgy tudom, az első hat hétben nem szabad, utána már lehet.

Én már az első mensikor is használtam, 5 hónapra jött meg először.

2012. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt 5 hónap után, meg 1 órát birt csak ki, mert szülés után jó pár hónapig nagyon durva mensik voltak. Próáld ki otthon hogy megy.
2012. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy szülés utáni elsö mensikor még nem szabad, de utána már lehet.
2012. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenféleképpen kipróbálom, remélem nem fog fájni, mert jól akarom érezni magam
2012. ápr. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!