Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Milán és...

Mi a véleményetek a Milán és a Gergely nevekről? Illetve írnátok még szép neveket kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik, csak a férjemnek egyik sem jött be. Így Ádám Péter és Máté Bence lettek a fiúk. Tetszik még a Tamás és az Olivér is. Nálunk ezek voltak képbe, mikor neveket kerestünk.
2012. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Az Olivér tetszik nekem is nagyon. :)
2012. ápr. 23. 14:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Milán nem tetszik. Páromnak ez volt a kedvenc neve, de én akkor sem tudtam elképzelni, hogy a kisfiam ezt a nevet kapja.

A Gergely egy gyönyörű, kisgyermekként és felnőttként is méltósággal viselhető név. Nagyon jó becenevei vannak, pl Gergő, Geri.

Az mi kisfiunk a Botond nevet kapta. Az én listámon még szerepelt a Barnabás, a Bendegúz és a Gellért.

2012. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a Gergely szerintem is szuper! a Milánt nagyon nem szeretem, és szerintem elcsépelt.
2012. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a szép! Nem lehetünk egyformák! Az én fiamat Donátnak hívják,kinek tetszett kinek nem,a döntés a miénk volt!

Nekem tetszik a Milán de a páromnak nem tetszett.Listámon volt még az Olivér,Balázs,Kristóf.

A Gergely sem rossz de valahogy a Milán jobban tetszik :)

2012. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Milán!A Gergely egyáltalán nem tetszik.
2012. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő tetszik. Milán lett volna a babánk, ha fiú lesz, de kislány lett :) Azóta is tetszik a név, de sajnos már nagyon sok Milán van. A Gergely is tetszik, de a Gergő talán jobban.

Relatív, hogy kinek mi a szép, nekem még nagy kedvencem a Félix, Noé, Flórián is.

2012. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A Milán nekem sem tetszik, egy szláv buta focista jut eszembe róla.
2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Milánnal az utóbbi pár évben már Dunát lehetne rekeszteni, annyira elterjedt.

A Gergely meg csak úgy tetszik, hogy Gergő (a párom Gergely, és rosszu vagyok, mikor vki így szólítja.)

Nekem tetszik az Erik, Viktor, Richárd, Kristóf, Dávid, de ezek is kezdenek tömegnévvé válni.

(A Péter meg a Ferenc, ami nekem bejön, de ezek meg olyan alapnevek...)

2012. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nekem a Milán már legalább 10 éve az egyetlen olyan férfi név volt, ami tetszett, akkoriban nem volt gyakori, most is csak 2-t ismerek. A Kristóf is tetszik, meg az Ákos, Levente is, de ezeket valahogy nem érzem annyira a kisfiam nevének. Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 25. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!