Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Milán és...

Mi a véleményetek a Milán és a Gergely nevekről? Illetve írnátok még szép neveket kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megértelek, egyik ismerősöm szintén így volt, évekkel ezelőtt eltervezte, hogyha fia lesz, Dominik lesz, akkor nagyon ritka névnek számított... Most meg majdnem minden második kisfiút így hívnak (az ismerősömnek viszont nem biztos hogy lehet babája:-S)
2012. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam Milán a Gergely nem inkább a Gergő szép név.
2012. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Gergely jobban tetszik. Az én nagy kedvencem a Koppány, azt hittem nagyon ritka, de valaki itt a gyk-n mondta hogy mostanában ez is nagyon népszerű lett. Ami még nekem tetszik: Hugó, Csongor, Trisztán.
2012. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az én 2 éves unokaöcsim is Koppány. :)
2012. ápr. 25. 21:29
 15/15 anonim válasza:
48%
A Gergely az jó, de a Milán az olyan mintha valaki Milánói Makarónit kért volna!! Nekem még a Tamás és a Kevin név is tetszik!!
2012. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!