Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nőgyógyászt úgy kell meg...

A nőgyógyászt úgy kell meg kérni hogy állapítsa meg hogy terhes vagyok? És ott egyből meg tudja mondani? És mivel, hogyan állapítja meg? 3 hét után meg tudja állapítani?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzástól számított 20-25 napon belül lehet a terhességet ultrahanggal igazolni. Manuális vizsgálattal is lehet egy idő után gyanítani a terhességet. Az orvosak csak azt tekintik terhességnek ami ultrahanggal igazolt és van szívhang. Terhesség gyanújával általában akkor megy az ember orvoshoz, ha már van egy pozitív tesztje, vagy valami más tünet alapján gyanítja, hogy terhes. Amikor az orvos megkérdezi, hogy mi a panaszod, el kell mondani a terhesség gyanúját. A doki megvizsgál és a további teendőket a vizsgálat eredménye határozza meg.
2009. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem és mondtam,hogy késik,van 1 + tesztem.Megvizsgált és mondta,hogy vszínű a terh.,mert már nagyobb volt a méhem(5 hét) tapintás alapján is és mivel volt nála UH,azt is csinált.Így 100% volt a terhesség.
2009. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!