Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért késik a menstruációm,...

Miért késik a menstruációm, szinte sosem szokott?

Figyelt kérdés

múlt hét szerdán kellett volna megjönnie,de még semmi jele nincs,hogy megfog jönni.

vizsgaidőszak van,sokat idegeskedek,egyszer hasolnó helyzetben volt már ,hogy egy hetet késett de nagyon ideges vagyok miatta,hogy nem jön meg.

a párommal távkapcsolatban élünk,legutóbb amikor együtt voltunk rá egy hétre megjött,tehát biztosan (legalábbis szerintem)nem vagyok terhes,és azóta orvosnál is voltam rákszűrésen ,biztos észrevette volna,ha van valami.

amúgy mindig 31 napra szokott jönni.

miért késik ennyit??ideges vagyok tőle!!

19L


2012. ápr. 23. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is reggeli első vizeletből csinálj egy terhességi tesztet. Aztán menj el nőgyógyászhoz, függetlenül az eredménytől. Lehet, hogy csak stresszelsz, de nemárt biztosra menni.
2012. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!