Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hónapja szültem császárral...

Orsi1984 kérdése:

5 hónapja szültem császárral és azóta már meg is jött a menstruációm pontosan de ebben a hónapban (március) már 4 napot késik. Terhes lehetek újra vagy ez még normális?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensi óta kétszer voltunk együtt Apával védekezés nélkül.

2012. márc. 16. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy néha csúszott a mensim. Legtöbbször percre pontos, de akad olyan hónap szülés óta, amikor elcsúszik egy kicsit.

Mondjuk mi védekezünk mindig. Úgyhogy nálatok - mivel nem védekeztetek - az sem kizárt, hogy babás vagy.

2012. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz ismét áldott állapotban. Vegyél tesztet, abból egyből kiderül, hogy még nem állt be a menzeszed vagy ismét pocakos lettél.
2012. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban egy újabb terhesség.Hacsak nem akartatok ilyen gyorsan kis tesót(amit azért nem tartok valószínűnek),nem ártott volna védekezni(pláne,ha már meg is jött).Nekem az első baba születése után 6 héttel jött meg,és egyből rendszeres volt,a 2. baba után 7 hónappal,és akkor is egyből rendszeres lett.Csinálj tesztet.11hkm
2012. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Akkor veszek egy tesztet és meglátjuk!
2012. márc. 16. 21:13
 5/21 Atroposz ***** válasza:
Mi a helyzet?
2012. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Holnap (Hétfőn) fogom megvenni a tesztet. Megvártam míg lemegy a 4 napos ünnep. Még mindig semmi! Kezdek izgulni!!!
2012. márc. 18. 11:54
 7/21 A kérdező kommentje:
Na, hát az az igazság, hogy nem bírtam ki és vettem egy tesztet. Megcsináltam és az szerint úton van a kistesó! :)) Holnap szándékozom dokihoz menni, hogy ő is megnézze mi a helyzet. Nem terveztük ilyen hamar de ha már így alakult, várjuk szeretettel! :)
2012. márc. 18. 16:53
 8/21 anonim ***** válasza:
Szia, majd megírod, mit mondott az orvosod a várható szülésre és mindenre? :) köszi :)
2012. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megírom csak még kérdéses mikor tudok eljutni dokihoz mert valakire rá kell bíznom a kislányomat. Még jelentkezem!
2012. márc. 19. 09:59
 10/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Mihamarabb beszélj a dokiddal,mert elég rövid idő telt el az előző császárod óta.Remélhetőleg semmi akadály nem lesz az újabb baba kihordásának.Őszintén mondom,én nem merném vállalni...12 hkm
2012. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!