Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl párás lakásban, hogy...

Túl párás lakásban, hogy használjam a hideg párásítót?

Figyelt kérdés
Kruppos lett a kislányom azt ajánlotta a doki hogy vegyünk hideg párásítót, de nálunk annyira párás a lakás hogy míg nem lehet félnapot nyitva az ablak addig megy a elektromos páramentesítő. Most oké használjuk a párársítót de mi lesz télen használnom kell páramentesítőt és párásítót is? Ajánlanátok halk szerkezetet 20ezer alatt?

2012. ápr. 24. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira párás a levegő, nem kell a párásító.


Nekünk Momert van.

2012. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem, itt volt róla szó, olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a Salvus vizes inhalálást ajánlom, ezt egyféle párásítóval lehet, ha jól tudom, de ha csak erre használod, akkor elég megvenned az utazós párásítójukat, ami nem olyan vészes

[link]

Én is ezt használom a kislányommal, és nekünk bevált. Valóban nem kedvez a légzésnek a magas páratartalom, de 60 % még nem vészes. 60% felett szaporodnak a penészgombák, az is okozhat légúti panaszokat. Minden jót kívánok.

2012. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!