Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hideg gyantát hogy használjam...

Hideg gyantát hogy használjam intim területen?

Figyelt kérdés
először akarok használni hideg gyantát intim területen mert eddig borotváltam de iszonyat csúnya lett utána kipattogott meg minden próbálkoztam krémmel de semmit nem ért ...kozmetikushoz nem nagyon akarok menni ezért maradt a hideg gyanta:S mit javasoltok hogy ne fájjon annyira v tapasztalatok?
2009. nov. 11. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
menstruácio elött és után nekem akkor nem fáj annyira,meg használok gyantázás utáni olajat ami nyugtatja a bört(x-epil)
2009. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hideg gyantát sehogy ne használj, inkább görgös gyantapatront
2009. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hideg gyantát én se javaslom. Nekem nem fájt az igaz, viszont a szőrt is alig szedte le a lábamról. Intim helyen szerintem még rosszabb lenne, ott erősebb a szőr úgy tudom.
2010. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!