Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem a legdrágább, legmárkásabb cipőt veszi meg a gyerekének?

Figyelt kérdés
Érdekes,hogy itt mindenki aki ír(egy-két kivétel), mindenki csak márkás,drága cipőt ad a gyerekére. Leszólják az olcsóbbat, egyszerűbbet. Én például nem bírom megvenni a drágát, mert sok pénz. Két gyereknek meg főleg.. Olcsóbbat,de nem ratyi-gagyi vagy használt cipőt használnak a fiaim, mégsincs semmi baja a lábuknak. Hogy lehet ez??? (lepontozni nem fogok,bármi a válasz)

2012. ápr. 24. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam az ötödik fiú a családban, aki a cipőket és a ruhákat hordja! Szégyen vagy nem, én eddig 1 pólót és 1 pulcsit vettem csak neki. Teljesen tökéletes állapotban vannak azok is, amiket kaptunk. A homokozóba nem kell drága ruci. 2,5 éves kisfiú anyukája
2012. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom megvenni a drága cipőket.

Legutóbb a lányomnak a deichmannban vettem 4000 ft-ért sportcipőt, előtte a humanicban vettem a másik lányomnak kis bakancsot 2500 ft-ért (5000-ről leárazva).

Van drága cipőjük is, de azokat a nagyszülőktől kapták. Ha én veszek nekik, akkor max 4-5ezer ft.

2012. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam ki kérdést, cipőset is, és többen írtak, akik nem 20 ezerért vesznek cipőt. Úgyhogy vagyunk páran. :)


Bobbie shoes-t veszek, 4 hónapja jár a fiam, azóta bevált. Már nagyon szép alakja van a talpának, lábának is.

2012. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

:)

jó kérdés:))Annyit paráztattak engem is ezzel a cipő kérdéssel...hogy ha nem veszek jót(=drágát) akkor majd lúdtalpas lesz a fiam.

Anyukám nyugtatott meg...azt mondta ők mindig is a legjobb, legdrágább,legképzettebb cipőt adták a lábamra,mégis akkora lúdtalpam lett, hogy nemigaz.

Megkérdeztem húgomat is náluk mi a "divat"(külföldön él)Azt mondta ott nincs ekkora hacacáré a cipő kérdésből, ami kényelmes, azt veszi meg.Ha meg teheti mezítláb van a fia, igazából ez segít megelőzni a lúdtalpat...

Így én már nem aggódtam...be mertem menni a kínaiba és olyan jó cipőt vettünk fiamnak 2600-ért, hogy még én sem akartam elhinni!Mert ott is vannak jó dolgok!Belül bőr, tartja a bokáját és még képzett is!

Persze azóta vettünk neki az auchanban is egy converse jellegűt,mert tök jól nézett ki és 2500 volt, ezt is szereti és tök jól áll a lábán!(nem 1 anyuka kérdezte meg hol vettem.Az egyiken látszott hogy csak márkás,drága dolgokat vesz, le is esett az álla mikor mondtam hol vettem:))

Amúgy meg alig várom, hogy jó idő legyen és mezítlábazhasson!:)

2012. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi számít drágának és mi számít márkásnak?

A deichmann-ban veszem a cipőket a fiamnak, általában sikerül megcsípni 5000 körül, de a téli bakancsa 10.000 volt. Nemrég kapott egy játszós cipőt 2500-ért.

Szerintem az a lényeg, hogy a kicsik lábának megfelelő legyen "egészségileg".

2012. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 3-as, nem láttam a kérdést,csak kiírtam... Az én fiaim is hacsak lehet mezítláb vannak. Már most így szaladnak ki az udvarra is,ha jó idő van, a fűben zokniban játszanak. Nem lúdtalpas egyik se. Szóval akkor megnyugodtam, nemcsak én nem tudok drága cipőt venni:-(
2012. ápr. 24. 13:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak csak drága cipői vannak,de azért,mert megtehetjük,hogy valogatunk,nekem pedig valahogy mindig a drága cipők tetszenek meg. Mondok egy példát,a Crocs papucsokban olyan nagy a választék,hogy nyilván abból valasztok,nem pedig a noname habpapucsbol,amiből van mondjuk kék meg zöld és kész. Persze,ha nem férne bele a keretbe,valogatnek a kék meg a zöld között:-)
2012. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én fiam 17 hónapos 10 hónapos kora óta megy, és én mi sem tudunk drága cipőt venni. Mi a kínaiban veszünk, meg baba turiban használtat, de ott pl olasz bőrcipőt találtam neki most a héten. Egyszer kapott Humanic cipőboltban cipőt, mivolt bele írva? made in china aztán ugyanazt viszontláttam egy nagyobb kinai boltban.... no comment ehhez. Nagyon szép a talpa és a hiedelmekkel meg a burzsujok véleményével ellentétben semmi baja nem lesz az olcsó cipőtől.Az a lényeg, hogy a bokáját tartsa. Én is szinte a nővéremét hordtam kis koromban.
2012. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a kínaiba veszem a lányom cipőit.Nem tehetjük meg h 20000-ért vegyünk neki amit 3 hónap alatt kinő.
2012. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem az ár a szempont, hanem az, hogy a cipő egészséges legyen és ne menjen szét 2 hét után. Az agyonsztárolt márkás cipőket nem vesszük meg, mert nem egészséges a kicsi lábának csak mert rá van írva valami manő dolog. Ami fontos, hogy jól tartsa a bokáját, tiszta bőr legyen. Az meg, hogy mi a márkája, erősen másodlagos szempont.
2012. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!