Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdrágább dolog...

Mi volt a legdrágább dolog amit megvettetek babátoknak?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi igazából, ami nem volt olyan fontos,szükséges, mégis megvettétek.
2009. szept. 27. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy Nike szabadididő ruha,Nike cipővel.6hónapos a kislányom.Karácsonyra tervezünk egy drágább játékot,tanulószékre gondoltunk.Ami fontos volt és a legdrágább eddig az a sport babakocsija.(az elsőt kaptuk)
2009. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is a sportbabakocsi. Kulfoldon elunk, atszamitva kb 60 ezer forint volt, ami itteni viszonylatban egy egy funkcios ulo babakocsihoz kepest soknak szamit, joval olcsobban is lehet kapni.

Hat igen, csak eppen en elotte mar harom babakocsit megvasaroltam, az elsot hasznaltan nagyon olcson es borzalmas volt, azt lecsereltem valamivel dragabbra, ami sokkal jobb volt, de tul nagy volt osszecsukva is es a kocsi csomagtartojanak a donto tobbseget elfoglalta. Ugyhogy vettem egy esernyobabakocsit, uj volt, rettenetesen olcso es epp annyira pocsek, amennyire olcso (muanyag kerekek, akadoztak, csorgott, csattogott es en magas vagyok, a tolokar kb 20 centivel volt rovidebb, mint ami nekem kenyelmes lett volna).

Ugyhogy ennyi kiserletezes utan befustolt az agyam es megvettem azt a babakocsit, amit mar honapokkal elotte kineztem, kiprobalta es amibe bele voltam szerelmesedve.

Vehettem volna olcsobban is, de anyagilag igazabol nem terhelt meg, csak berogzodes miatt sporolok allandoan, nagyon nem bantam meg, asszem a leheto legjobb dontes volt.

2009. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babakocsi alapdolog, így nem azt írnám.

Talán a pihenőszéke volt az egyik ilyen "luxusdarab" 20.000 ft-ért.

2009. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A babakocsit,légzésfigyelőt és autósülést leszámítva kapott egy tanulókutyás játékot 7000-ért.
2009. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 8000-ért Siesta cipő.
2009. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos mellszívó, 33e-ért. Megérte, mert rettenetesen sokat szenvedtünk az elején, és még most, 8 hónaposan is vígan szopizik. Van más, ennyit érő holmink, de minden ilyet kölcsönkaptunk..
2009. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1 szülinapjára kapott a kisfiam egy BMW lábbal hajthatós kisautót. Nagyon jó a kiképzése, szinte lehetetlen leesni róla. Más baba taxik 5 ezerbe kerülnek ez 25 volt.

A biztonságért vettük ezt.

2009. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2009. szept. 28. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!