Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy becézik a Loréna nevet,...

Hogy becézik a Loréna nevet, tudom, hogy nem gyakori de szerintetek szép név?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam ezt a nevet, a beceneve talán lehet Lori, Rena.

Nem rossz szerintem, de azért a saját lányomnak nem adnám.

2012. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lori, Lorácska, Lonci
2012. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első kérdezőtől kérdezném,hogy miért nem adná ezt a nevet a lányának?Kíváncsi lennék az indokára.
2012. ápr. 26. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Lori, Léna, Lorka, Reni, Lorcsi, én így becézném. Amúgy nem ronda név, de nekem annyira nem jön be.
2012. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem adnám?

Egyszerű a válasz, most figyelj, más nevek jobban tetszenek. :D Nincs bajom a Loréna névvel (most hallottam először), normális, viselhető, de nekem vannak más nevek, amik sokkal jobban tetszenek. :)

2012. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem.Nem rossz indulatból kérdeztem csak kíváncsi voltam más mit érez e névvel kapcsolatban.
2012. ápr. 26. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Loli:)
2012. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én már hallottam, van egy kanadai énekesnő is, akinek ez a keresztneve. Nekem nem tetszik, nem tudom jól megfogalmazni, de nekem ez olyan "semmilyen" név. Nem látok benne semmi szépet, különlegeset.


Becézés: Lori, Lora, Reni, Rena, Loli.

2012. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám,hogy semmi szép nincs benne!Már ahogy kiejtem,hogy Loréna, a csengése gyönyörű.1000x szebb mint pl.sok 3 betűs név.Vagy régi stílusú pl. Magdólna név! :)
2012. máj. 7. 09:31
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as voltam:

Ha felteszel egy kérdést, akkor miért nem fogadod el mások esetlegesen negatív véleményét is? Szerintem mindenki jószándékúan válaszol egy ilyen kérdésre, hogy neki tetszik vagy nem tetszik egy név. Nekem pont nem tetszik, neked meg igen, nincs ezzel semmi gond.

Nem azt írtam én sem, hogy ronda, vagy borzalmas.


Magdolna százszor rosszabb szerintem, szóval ha az lett volna a kérdés, hogy Loréna vagy Magdolna, akkor Loréna.

2012. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!