Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a volt barátnőm egy olyan...

Ha a volt barátnőm egy olyan papírt mutatott nekem, amin rajta van a gyámügy pecsétje, fejléce, aláírás, stb. de utólag kiderül, hogy csak valami összephotoshopozott kamu volt, az okirathamisításnak számít a részéről?

Figyelt kérdés
Elméletileg egy nyilatkozatot mutogatott nekem, amiben lemondott a gyerekről, hogy örökbeadja. Aztán kaptam a felhívást a gyámügytől az apaság elismerésére, vagyis az egész örökbeadós duma kamu volt, amit utólag be is ismert a csaj. Most akkor ilyenkor mi van? ezt felhasználhatom ellene? és azzal érek el valamit? hogy tudnám bizonyítani?
2012. ápr. 26. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg okirathamisítás, viszont az, hogy elérsz-e vele valamit, az attól függ, hogy pontosan mit is akarsz elérni. Mert az eredménye kb. annyi lenne, hogy jól bekavarhatnál vele a csajnak, ami nyilván nem érintené túl kellemesen, de ennél többet szerintem nem.

Ha viszont bizonyítani sem tudod (mert tanúk nincsenek rá, a papír már nincs meg), akkor szerintem hagyd a fenébe, amúgy se lenne túl sok értelme, de így meg főleg nem. Akinek ennyi esze van, az nem ettől fog megvilágosodni.

2012. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a hamisított papírban? Miért mondott le a gyerekről benne? Azért, hogy te ne láthasd?
2012. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig kapott tőlem pénzt erre arra, ruhára, kozmetikusra, stb. arra viszont bepöccentem, hogy ugye elfelejtette bevenni a tabit. amikor látta, hogy ezzel nem tudott megfogni, bepánikolt, és akkor igért fűt fát, meg hogy jahj, ő elvetetni nem tudja, és sorolhatnám. Gondolom fogyott a pénze is, meg nem szokott hozzá a kényelmetlenségekhez. most a legutóbbi húzása ez az örökbeadós sztori volt, nem tudom, hogy mi volt vele a hosszútávú célja, vagy hogy volt-e, rövid távon nyilván vissza akart volna jönni ideig óráig, meg nyilván akart pénzt is. Engem mostmár kezd idegesíteni, hogy így hülyére akar venni, ezért kérdezem.
2012. ápr. 26. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent terhes vagy az is kamu? Ha csak kamu, akkor torold ki a szamat azonnal a telefonodbol es soha tobbe ne allj vele szoba. En emiatt nem mennek birosagra, csak otthagynam a francba es megszakitanek vele minden kapcsolatot.
2012. ápr. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a papir, akkor mindenkepp felhasznalhatod!
2012. ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a papír,akkor nem tudsz mit tenni.


Amúgy meg fogja szülni???Mert nekem ez úgy tűnik,hogy meg akarja szülni,de nélküled akarja felnevelni.

2012. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát de gondolom már megszületett a baba, ha már volt gyámhatósági megkeresés.
2012. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!