Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Mi a véleményetek...

Satanné kérdése:

Kismamák! Mi a véleményetek dr. Szabó Csaba András szülész/nőgyógyászról (celldömölk)? Kedves orvosok közé, vagy inkább a mogorvák közé tartozik?

Figyelt kérdés
Az új törvény miatt már csak 2 hetem van eldönteni, hogy majd kinél szeretnék szülni, de ez olyan nehéz döntés, föleg azért mert nem nagyon ismerem egyik nőgyógyászt sem Cellben....nagyon aggódok, hogy fogom ezt eldönteni, kélek segítsetek a válaszotokkal :)
2012. ápr. 27. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon kedves,barátságos és segítőkész doki.Nekem ő a dokim és tavaly is ő volt mikor babát vártam és mondhatom,hogy nagyon meg vagyok vele elégedve.Mindenben segít és oda figyel rád.Én bátran ajánlom!!
2012. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, sokat segítettél :)
2012. máj. 23. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Szívesen,örülök, hogy segíthettem!:-)

Boldog babavárást kívánok!!:-)

Megkérdezhetem hány hetes vagy és hová valósi??

2012. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Most 13 hetes vagyok, és már lassan egy éve sitkei lakos :)

2012. máj. 23. 23:17
 5/9 Grófházy ***** válasza:
100%

Szia


Az én kislányom nála született március végén.

Ugyan nem fogadott orvosom volt,mert éjszaka a kisasszony úgy gondolta elég volt idebenn,ő volt az ügyeletes.

Nagyon kedves és türelmes volt.Neki köszönhetően igazi élmény maradt a szülés,és nem valami fájdalmakkal teli éjszaka.

Én nyugodt szívvel ajánlom!

2012. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Grófházy Neked is nagyon szépen köszönöm a válaszod :) igazán sokat jelent nekem ez:) Köszönöm :)
2012. máj. 27. 00:54
 7/9 anonim válasza:
mennyibe kerül nála a szülés?
2014. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez engem is érdekel :)
2014. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
?????????????
2014. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!