Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Orosz László...

Milyen orvos Dr. Orosz László a nyíregyházi Jósa András Kórház szülész-nőgyógyásza?

Figyelt kérdés
Ismeri esetleg valaki? Van magánrendelése és milyen "áron" dolgozik?
2008. nov. 3. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
ha egyről beszélünk,akkor ő genetikus! nekem ő csinálta a 18 hetes genetikát,de hozzám egy kedves szava nem volt! az egy szót nem szólt hozzám,sőt amikor végzett,akkor annyit mondott,hogy biztató! meg még annyit tudok róla,hogy állítólag nagyon pénzéhes! az egyik ismerősöm azért hagyta ott,mert nagyon sok pénzt KÖVETELT! ajánlani tudom neked dr. petróczy ottót! ő hétfőnként rendel a kórházba a földszinten az 5-ös teremben,illetve minden szerdán van magánrendelése az új utcán 17:30-tól! 9000 ft.,de nagyon alapos,és bármit kérdezhetsz tőle! ezen a számon tudsz bejelentkezni: 06-42-311-372 de mondjad az asszisztens nőnek,hogy petróczy doktorhoz kérsz időpontot,mert még ott rendel vele egy időben fábián is! ő is jó állítólag! ha bármi érdekel a dokival kapcsolatban,nyugodtan írhatsz privit is!
2008. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és a doki ajánlásodat ill. a tel.számát. Ha úgy alakul őt fogom keresni.Köszi mégegyszer. Minden jót!
2008. nov. 3. 17:03
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ő csinálta a 18. heti genetikai ultrahangot.Ameddig csinálta az UH-t addig fütyörészet,dúdolgatot,majd mikor a vizsgálat vége fele járt akkor szólt, hogy szóljanak a következő kismamának,hogy jöhet.Számomra flegmának tünt.
2008. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Te kit ajánlanál?
2008. nov. 3. 17:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van vmi abban amit az előzőek írtak, de gondolom ők a kórházban jártak nála. Nekem nem ő a dokim, de genetikai uh-t nála csináltatom a magánrendelésén. Én meghajolok a tudása előtt, nagyon jól képzett, állandóan továbbképzésekre jár. Hát az ára nem olcsó, de más doki sem! Tudom nem teheti meg mindenki, de a kórházi 5 perces vizsgálatnál nekem többet ér az a majd félórás amiért fizetek a magánrendelésen.:-)

Ha gondolod, én egy dokihoz járok 10 éve, most vagyok a 3kal várandós megadom a nevét és tel. számát.

25 hetes

2008. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Én csak semmi jót nem hallottam róla. És nekem sincs jó tapasztalatom vele kapcsolatban mikor szültem és szerencsétlenségemre egyszer ő jött be vizitelni. Jót nem tudok mondani, rosszat meg inkább nem mondok.

Nekem Dr. Pap Károly volt az orvosom. Őt viszont csak ajánlani tudom, nagyon kedves, aranyos, minden kérdésemre válaszolt és akármikor elérhettem telefonon, ha volt valami bajom.

Monden jót Neked!!

2008. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, még nem tudom kit fogok választani. Nekem is fontos, hogy legyen magánrendelője a dokinak, mert ott több időt tud egy kismamára fordítani és alaposabb ott egy vizsgálat, mint a kórházban, ahol szerintem elég "futószalag" szerűen mennek a vizsgálatok.

Minden jót mindenkinek!

2008. nov. 4. 13:19
 8/17 anonim válasza:
100%
Úgy érzem hozzá kell szólnom a témához, mert itt olyan embert bántanak indokolatlanul, akinek nagyon sok kisbaba köszönheti az életet! Én meddőségi problémával fordultam hozzá és nagyon rendes, türelmes volt, mindent részletesen elmagyarázott. Ami a pénzéhességét illeti (ahogy mások hívják): hazugság. Tőlem egyszer kért mikor a magánrendelőjébe hívott, a kórházban pedig nem kért és nem is fogadta el. Szakmailag pedig kifogástalan. Bátran fordulj hozzá, a legjobb kezek közé kerülsz!Ildikó
2009. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok olyan pletyka terjeng az orvosokról, aminek a fele sem igaz! Akinek meg valóban rossz tapasztalata van vkivel kapcsolatban, biztos meg van rá az oka! Nehéz igazságot tenni, én azt szoktam mondani, mindenki ahhoz jár akihez akar, mindenkinek más szimpatikus és megfizethető. Ez van, ilyen világot élünk. De egy biztos, hatalmas felelősség van rajtuk. Én láttam a dokibácsimat kijönni a műtőből délután, hát ne irigyelje senki! Én is megvédtem őt, amikor itt "leszólták"!

ma 2 hetes kisfiú anyukája ( előzőleg 25 hetes)

2009. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok az 5 hetes kisfiú anyukájának és jó egészséget nektek, nőjön nagyra a fiúcska!

Én végül is Orosz doktort választottam és nem bántam meg. A magánrndelésére járunk, ami bár nem olcsó, de mint ahogy korábban írta valaki nem 5 perces a vizsgálat, mint a kórházban és nekem az a legfontosabb, hogy emberként bánjon velünk és legyen lelkiismeretes és jó szakember. Orosz dokira ez mind igaz az én tapasztalatom szerint!

2009. febr. 20. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!