Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás! Milyen...

Közvéleménykutatás! Milyen nemű baba valószínű?

Figyelt kérdés
Apukámék 6an vannak testvérek 3lány 3 fiú.Anyukámnk 1 huga van.Mi 6an vagyunk testvérek 3 lány 3 fiu.Nővéremnek 3 lánya,Bátyjámnak 2 lánya van.Páromnak 1 bátyja.Sztetek mennyi esély van lányra illetve fiura?Függ e ezeketől a dolgoktól,nálatok hogy néz ki ez a kép?
2012. ápr. 28. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján vagy fiad vagy lányod lesz :D Semmi köze ahhoz, hogy néz ki a családotok "nemi összeállítása".
2012. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy.

Nálunk az egész családban, mind nálunk, mind a férjeméknél férfi-többség van, mégis két lányunk született eddig (most várom a harmadikat, még nem tudom a nemét).

2012. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,csak kiváncsi vagyok milyen nemű lehet a babóm:)
2012. ápr. 28. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy néz ki, hogy apukámnak nincs testvére, anyukámék 3man lányok.

Nekem egy bátyám van, neki 2 fia van. Nekem 1 fiam van.

Páromék 3man fiúk, az egyik öccsének van 1 fia, a másiknak még nincs. (Náluk mindenki csak fiút tud csinálni :D)

2012. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod:)
2012. ápr. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!