Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem régen szültek, és...

Akik nem régen szültek, és még nem sikerült visszafogyni teljesen, milyen fürdőruhátok van?

Figyelt kérdés

Nekem augusztusban lesz 1 éves a pici lányom, jelenleg fogyókúrázok. 74.5 kg vagyok, 93 kg-mal mentem szülni. Milyen fürdőruhát/bikinit ajánlanátok nekem?

Nektek milyen lesz a nyáron?

Mentek a picivel valahová? Fürdeni? Nyaralni?



2012. ápr. 27. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még a terhesség alatt vettem egy olyan fürdőrucit aminek az alsó része ilyen francia bugyis típusú a fölső része meg olyan mint egy nyakba akaszthatós top. Nem teljesen olyan mint egy top, de most hirtelen nem tudom mi a hivatalos neve, ezért csak így tudom elmagyarázni. :D

Ápol és eltakar, mert a hasamat még nem szívesen mutogatnám és ez eltakarja azt, de a ciciket nem rejti el. :D

2012. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tankininek hívják :)

Én is vmi franciabugyis típusra gondoltam, de a felső része talán lehet sima melltartós :S

2012. ápr. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tankinis fürdőruhám van, meg van hozzá egy bikini felső is így a kettőt egyszerre szoktam felvenni, a mellem így nem lóg é a csíkos sem látszódnak a hasamon, meg az a csúnya megnyúlt bőr sem.
2012. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hónapos a lányom,nagyon sokat híztam vele.85 kg-mal mentem szülni,most 60 kg vagyok,de egy jó 2 kg még rajtam van.Nekem a hasammal nincs probléma,de az eleve nagyon lapos volt mindig,már szülés után is.

Bikinim van abból pedig francia bugyis,mindig is csak azt szerettem,mert elég széles csípőm,nagy fenekem van,és ez áll jól.A felsője meg push-up-os,mert a mellem az sajnos pici.


Nyaralni most nem megyünk,de fürdeni,strandra mindenképp!

2012. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tankinim van, meg olyan egyrészesem, ami szintén kicsit olyan, mint egy tankini, ez az, a képen a bal oldali [link]

Ezzel egy baj van, hogy háromszor cseréltettem ki, mert sajnos kissé hibás az összes, és oldalt állandóan feljött a varrása. Negyedszerre nem vittem vissza, inkább összeöltöttem én, nem látszik, csak bosszant, mer azért na, a Triumph-tól nem ezt vártam volna, főleg hogy mennyibe került. Viszont szerintem erősebb testalkatúaknak is nagyon csini, tök jól vékonyít is. Én nagyon utálom a hasam, mióta szültem, de ez nagyon jól össze is fogja. Sokan azt mondják, hogy az egyrészes fürdőruha öregasszonyos, de szerintem ez egész csinos meg fiatalos, nekem legalább is nagyon tetszik.

2012. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenem van - nagyon szeretem. 7 hónaposan vettem tavaly nyáron. A szüléssel nekem 11 kg jött fel, amiből 14-et leadtam, de még így is van rajtam +5 kg:(

Egyébként nekem sincs bajom az egyberészesekkel - most már nagyon csinosakat lehet kapni - és tényleg nem látszik benne az ember hasa.

2012. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!