Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek most már érdemes...

Szerintetek most már érdemes megvenni a gyerkőcnek a szandált? Ti mikor veszitek meg, mindjárt itt a május?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

most már érdemes.

amúgy te mibe jársz, még csizmában?

2012. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Most már megveheted.


Első válaszoló: Miért kell egyből beszólni??? Jobb a lelkednek?


Amúgy én még nem szandált a adok a gyerekekre, hanem félcipőt. Mert a csizma és a szandál között azért még van lehetőség.

Bár talán a kedves első válaszoló csak ezt a kettőt ismeri...

2012. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért kell beszólni, kedves 2 válaszoló, mert egy szülő tudja már eldönteni önállóan, hogy 35 fok nyári meleg időben berohasztja-e a gyereke lábát egy félcipőben, ahogy te is teszed, vagy szandált ad rá zoknival, hogy jól érezze magát az a kisgyerek.
2012. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunkb ma 28 fok van!Így a lányomat sem kínoztam,hanem térdnadrágban és ujjyatlan pólóban meg habklumpában jött velem szandált venni!
2012. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Amúgy kedves 2. én sem csizmában járok már,de van hogy felveszem az edzőcipőmet még,vagy a félcipőmet ami kicsit nyitottabb,mert amilyen bizonytalan az időjárás,kellenek a zártabb cipők is még!Nemrég még esett az eső és hűvös volt,ha visszaemlékszel..

3-asnak meg a többieknek is köszi! :) Amúgy én még zártabb cipőt adok rájuk,ha tényleg ilyen jó idők lesznek,mi is rövid időn belül megyünk szandit venni.Egyébként még nem láttam egy gyereken se szandált az idén-kint- mert az csak 1 dolog,hogy oviban,bölcsiben ottbent abban vannak.

Ja,kedves 2. azt még elfelejtettem kifejteni,hogy tudod azért dilemmázok,hogy érdemes-e már most megvenni,mert a gyerekeimnek szeptemberre az ovikezdésre is kell szandál és nem mindegy,ha most megveszem és esetleg arra félig kinövik,vagy kicsit várok még a vétellel!Sztem senkienk sem kell mondani,akinek gyermeke van,hogy a szandál-cipő árak is hol vannak,sajnos a gyerekek hamar ki is növik és talán 1 szezont ha hordják a lábbeliket!

2012. ápr. 28. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az elsőnek céloztam a kommenteket,nem a 2. válaszolónak!!!
2012. ápr. 28. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi már tegnap vettünk, abban is jött haza az üzletből is. Ma is abban volt, zokni nélkül. Itt 30 fok volt.
2012. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:39-KOR TETTED FEL A KÉRDÉST, ÉS A KÉRDÉSED IS A JELEN IDŐRE VONATKOZIK, NEM PEDIG A JÖVŐ IDŐRE, DE EZ MÁR NYELVTAN.

eLKÉPEDVE OLVASOM, HOGY NEM CSAK 1 GYEREKED VAN....

2012. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi is túl vagyunk a szandi-vételen,ma elmentünk és megvettük a gyerekeknek.Sztem ebben a pár napban sok szandál elkelt,ma a Deicmannban is tele volt a bolt szülőkkel és gyerekeikkel,mindenki szandált vett. :)
2012. ápr. 30. 20:37
 10/10 anonim válasza:
Szerintem érdemes! Az idő már olyan. S hogy még szeptemberben is jó legyen? Hát én ezért vettem a gyereknek egy számmal nagyobbat. Szandiból nem számít annyira, úgy is a csatokon tudod szabályozni. Az esős dolgokról meg annyit, hogy az mindig eshet és akkor fel lehet venni a csizmát, S abból is érdemes inkább egy kicsit nagyobbat venni.Mert az is fog kelleni később.
2012. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!