Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor erdemes ovoshoz menni...

Mikor erdemes ovoshoz menni ha teszt pozitiv, majus 13-an volt meg utojara?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 4 hetes vagy. Ha nincs semmi problémád, várj még 2-3 hetet legalább. Addigra már lesz szívhang. Ha most elrohannál az orvoshoz, még uh-n sem látni semmit az ég világon, nemhogy babát.

De amint barnázol, görcsölsz, furán fáj a hasad, stb, egyből irány az orvos!

Vigyázz magadra, gratulálok.

2010. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen voltam először és kaptam képet egy icipici pöttyről:-) , de szívhangot csak a 6. vagy 7. héten hallottam.
2010. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap barnaztam meg fajt a hasam de elmult.Visszatert az elotte levo normal feheres folyasom...
2010. jún. 11. 21:29
 4/6 A kérdező kommentje:

Fiammal en is voltam 4+2 hetesen szinten csak egy kis potty volt :-)

Igazabol az erdekel melyik az a legkorabbi idopont amikor mar van szivhang?Ha 25-e korul mennek az meg korai lenne?

2010. jún. 11. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most 4 hetes terhes vagy, akkor a 6. héten érdemes először felkeresni az orvost, olyankor már a kezdetleges szív dobog és a petezsák is látható, illetve megnézik, hogy méhen belüli-e a terhesség, és van-e bevérzés, stb. Kenetet is szoktak venni és beutalót adnak az első vérvizsgálatra/ellenanyagszűrésre/vércsoport megállapítására. Ha pozitív teszt mellett barna folyást, vagy vérzést észlelsz,akkor minél előbb keresd fel orvosod, ne halaszd a 6. hétre!
2010. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából az a legjobb ha felkeresed az orvosadat, de én úgy tudom hogy a barnázás teljesen normális az első 2 hónapban! Szorítok.
2010. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!