Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha majd a végéhez közeledik a...

Ha majd a végéhez közeledik a GYED, GYES és állást kerestek beírjátok az életrajzba hogy x éve otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam HR-esként, nem javaslom, hogy hazudj ilyen dolgokban, ki fog derülni. A munkáltató nem szeret invesztálni kisgyermekes anyukába, de még mindig jobb, mintha utólag derül ki a hazugság.
2009. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen, nem is mernék hazudni. De én azt is bele fogom írni, hogy a két év otthon töltött idő alatt, az elejétől a végéig tanultam is, tehát ilyen szempontból is hasznosan töltöttem az időmet.
2009. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy rádióműsorban hallottam (Klub rádió) még régebben egy HR-es szakértőt, hogy ne írjuk bele, merthogy rendesen állományban vagyunk a cégnél ahonnan eljöttünk szülni és bőven elég az interjún elmondani h most otthon vagyunk (persze ekkor már nem szabad letagadni), ne rontsuk az esélyeinket mindjárt a legelején.
2009. jún. 22. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha oda kerülök, megváltozik a véleményem, de én tuti, hogy már az önéletrajzomba beleírnám a gyereket. Fölösleges köröket szerintem ne fussunk, sokkal nagyobb pofáraesést jelent (legalábbis nekem), ha amúgy megfelelnék, behívnak elbeszélgetni, aztán ott kiderül. Aztán, lehet hogy majd anno még azt is letagatnám, hogy nő vagyok, csak vegyenek fel valahova, de szerintem megkímél a csalódástól is. Én beleírnám.
2009. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!