Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állandóan veszekednek a...

Állandóan veszekednek a nagyszülők. Mi lehet a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Vagy egymással veszekednek, vagy rosszabb esetben minket is szapulnak - mindezt természetesen a gyerekek előtt.

Annyira unom, hiába kértem, hogy halasszák akkorra, ha nem vagyunk ott, semmi eredménye.

Nekem olyan ellenszenves ez az örökös marakodás, távol áll tőlem, de ha semmit nem reagálunk, próbáljuk kibírni azt a fél-másfél órát, akkor elkezdenek szó szerint provokálni.

Nemegyszer megmondtam, hogy nem fogok az adott témáról beszélgetni, főleg nem a gyerekek előtt, de egyszerűen vagy ütik a vasat, vagy találnak mást, amibe belekötnek.


Tehát: ilyen esetben mi lehet a jó megoldás?


2012. máj. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdenek veszekedni, akkor felálltok és hazamentek.
2012. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már ez is megvolt, de legközelebb (halálos sértődések után) ugyanúgy folytatják. És persze mi vagyunk az arcátlanok (nem, nem ilyen szépen fogalmaznak), hogyha elég volt, és elindulunk.
2012. máj. 3. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
HA következetesen ezt csináljátok, akkor vagy leszoknak erröl, vagy megszüntetitek a kapcsolatot.
2012. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is...Mindkét részről.

Anyósomék állandóan, apósom nagyon csúnyán beszól neki bármiért. Le sem merném írni, hogy miket.

Anyukámék is sokat veszekednek, főleg amiatt, hogy apán többet iszik a kelleténél.


A férjem simán feláll és "hazapaterol" bennünket, ha a szülei rákezdenek. (Akkor meg emiatt veszekednek, hogy kinek a hibája.)

Én meg otthon hiába szólok...az a baj, hogy engem is annyira idegesít apám ivászata, hogy már én is veszekszek vele.

A gyerekünk 3 éves, ő is rájuk szól! De eddig hasztalan.

2012. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre egy megoldás van, a kapcsolat megszakítása. Ha bíróságra mennek az unoka láthatása miatt, nálatok találkozhatnak vele.
2021. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!