Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Júliusban fogok szülni,...

Júliusban fogok szülni, vigyek köntöst magammal a kórházba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Egy vékony pamut köntöst vettem én is, mert azért a folyosón vannak idegen látogatók is. (Júl 31-én szültem)
2012. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én júniusban szülök elvileg és én is vékony, pamut köntöst vettem. A vastag az tuti nagyon meleg lenne, de a látogatókhoz én se szeretnék egy szál hálóingben kimenni.
2012. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én vittem rekkenő hőségben is, mert pl. az étkezés a folyosón volt, a látogatók nem jöhettek be a szobába, úgyhogy mégsem hálóingben láttak az idegenek. Meg ha kora reggel mész ki az erkélyre (ha van a kórházban), akkor is jó, ha van, mikor hűvösebb az idő. Aztán: mikor rosszul voltam, jólesett, hogy van még egy plusz köntösöm, bár abban is rázott a hideg. Vigyél, szerintem kell.
2012. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én júli 30-án szültem. Jó meleg volt,de simán elkelt a köntös,mikor jöttek a látogatók! :)
2012. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vékony pamut köntösöm az nincs sajnos, csak sima frottir, ami nem annyira vastag, és nagyon vastag téliek.
2012. máj. 4. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem viszem,mert nem akarok 3 napig hálóingben lenni.Viszek pamut leggingset,és tunikát nappalra,csak éjszakára veszek fel hálóinget.
2012. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 6.-nak egy jó tanács: azért kérdezz rá erre a tunika+leggings-re hogy engedik-e, mert nálunk még a bugyiért is szóltak...
2012. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engedik.Miért szóltak a bugyiért?
2012. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En speciel melegitoben voltam az elso naptol kezdve, de vittem kontost, pizsamaban nem jartam volna ki szivesen.

A margitban senki sem szolt a ruhaert, szules utan volt kozvetlenul huvelyi vizsgalat, majd tavozas elott, ezert felesleges lett volna haloingben lenni harom napig.

2012. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Az első babámnál én is hálóingben voltam 3 napig.De többen átöltöztek napközben rendes ruhába.Szülés után nem vizsgálnak össze-vissza.Egyszer nézték has kitapintásával,hol tart a méh visszahúzódása.
2012. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!