Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illik valamit venni a védőnőne...

Illik valamit venni a védőnőnek aki végzi a terhesgondozást? -->

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, hozzá járok a havi testsúlymérés, szívhang hallgatás stb., ő adja a beutalókat ultrahangra, vérvételre... Holnap megyek hozzá utoljára, mert gyesről visszajön a régi védőnő, vinnétek valami kis apróságot? Ha igen, akkor mit? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 17. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is sokszor előfordul, mert kedves a védőnő.

Egy finom bonbonnal megajándékozhatod:)

Nem szoktak nagyon semmit sem adni, sem a gyerekorvosnak, sem háziorvosnak, de én sokszor viszek nekik.

2012. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Pl. virág, csoki, tea, kávé,
2012. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Az előző válaszolókhoz csatlakozok.Nekem mikor kijött én egy párszor adtam neki 1000 ft.ot.De ez se jó ötlet,mert nehogy odaszokjon hozzátok!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én bonbont vettem a védőnőmnek karácsonykor, mert egy nagyon kedves, rendes nő, de nem fogadta el. Úgy menekült ki előlem a házból ne hogy a kezébe nyomjam. :D Kicsit furcsálltam a dolgot. :)
2012. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
nehogy*
2012. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy bonbon miatt? :-) Még ha pénz lett volna, aztmondom, de így, egy ártatlan csoki :)

Köszönöm, akkor valami csokifélét viszek neki köszönetképp a 34 hétért :-)

2012. ápr. 17. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vittem semmit. Bár nekünk az elmúlt 4 év alatt most van a 3. védőnőnk.

Azon kívül nem csak a terhesgondozást csinálja veled végig, hanem még jó sokáig fog hozzátok járni, vagy Ti hozzá. Rendszeresen meg szeretnéd meglepni valamivel?

Szerintem csokinál többet nem kell adni. Esetleg fényképpel a babáról.

2012. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok még csak, félre értettél, eddig volt velem, most visszajön a régi védőnő gyesről, tehát én Vele már nem találkozom soha :-)
2012. ápr. 18. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!