Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzam meg a...

Hogyan fogalmazzam meg a keresztelői meghívót a leendő keresztszülők felé?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy saját magam készítek keresztelői meghívókat a lányunk keresztelőjére.

A sima meghívottaknak a következő szöveget írtam:

„Hírül adom nektek, hogy keresztelőmre készülök. Szüleim szerint ez életem egyik legfontosabb eseménye, ezért szeretném, ha ti is ott lennétek velem. Ha eljöttök, találkozunk 2012……….-án ……… órakor a …………………… Templomban tartandó szertartáson, majd az azt követő ünnepi ebéden.”


Ez így szerintem jó, de a leendő keresztszülőknek valahogy másképpen kéne megfogalmazni.

Szerintetek mit írjak rá? Hogyan kérjem fel őket –írásban- a keresztszülőiségre?


2012. máj. 5. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak névadója volt, én ezt írtam a meghívóra:


Kedves ...... és .....!

Anya és Apa sok szeretettel meghív 2010. ......... .....-én .... órakor tartandó névadó ünnepségemre, és az azt követő lakomára, egyben felkérve Benneteket, hogy legyetek a „keresztszüleim”.

2012. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!