Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen útipatikát pakoljak...

Milyen útipatikát pakoljak össze a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
4 éves kislánnyal, és hatéves kisfiúval utazunk két hétre, autóval. 1 hét Firenze, 5 nap Jesolo, utána meg 2 nap Bécs. Kérlek segítsetek, hogy mik lehetnek azok a dolgok, amikre szükségünk lehet ezeken a helyeken menetközben, vagy az ott tartózkodásunk alatt, amennyire csak részletesen tudjátok írjatok le nyugodtan olyan dolgokat is, amiket ti evidensnek vennétek, mert lehet, hogy nekem nem az. (homeopátiára is vevő vagyok)
2009. jún. 24. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lázmérő,lázcsillapító,köhögéscsillapító,sebtapasz(több méret),sebhintőpor,csípésre valami(esetleg kalcium ampulla!),Hasmenésre széntabletta.Majd még gondolkodok!
2009. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg lehet kapni gyógyszertárba leégésre való spray-t,mert hát az is előfordulhat nyaraláson,most nem jut eszembe a neve.
2009. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2.vok

ha bemész egy gyógyszertárba ott biztos tudni fogják

2009. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
PANTHENOL Spray - nehogy otthon hagyjátok!!!
2009. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) :)
2009. jún. 24. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Magatoknak is dobj be fájdalomcsillapítót!Fej-fog-általános...
2009. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!