Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na ehhez a képhez mit szóltok...

Na ehhez a képhez mit szóltok anyukák?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 6. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Két hisztis gyerek + egy nemtőrödöm anyuka.
2012. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Nézve a nő etnikumát, nem is csodálkozom.
2012. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
minden embert pórázra kéne kötni és állatokkal vezettetni.
2012. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Semmit. A nőnek ikrei vannak, kb 2 évesek, és pl. ügyet kell intéznie. Egyik gyerek erre, másik arra rohanna a forgalmas utcán és az irodában. Ja, hogy fekszenek? Mert elfáradtak. Az én 2 évesen is hajlamos, hogy elterül a földön. Vagy hagyom, vagy cipelem a kezemben, ha éppen tudom. Helyzettől függ.


Amit kifogásolok, az az, hogy a hámokat a nem e gyerek csuklójára, ill. a derekára kéne csatolni, hanem előírásnak megfelelően. De még mindig jobb, minthogy elrohangáljanak, vagy elüsse az autó.


Ez az én véleményem, leírtam, mert valaki kérdezte:)

2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez itt Angliában megszokott :/ utcán is így sétálnak a gyerekkel, egyszerűen lusták arra hogy lehajoljanak, és megfogják a gyerek kezét.
2012. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem vok felháborodva.Külföldön ez elfogadott csak Magyarországon h avmi újat látnak,az már gáz.Anyukának vmit el kell intézni és vagy a pultoshoz beszél vagy a gyerekeknek könyörög.Szerintem ilyen jelenetet egy anyukának sem kell elmagyarázni.És igaza van az egyik ,,lepontozott"válaszolónak (mert ha már nem az van olvasva amit vártok, le kell pontozni a másikat)hogy inkább ott űvöltsön, minthogy az utcán elüssék.Lehet lepontozni.
2012. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudom, két gyereket is felneveltem de általában felfogták, amit mondtam. Hogy maradj itt légyszíves, vagy ülj le ide stb. Mindenhova vittem őket segítség híján, de nem megkötözve esetleg még a szemüket is bekötve, hogy a boltba meg ne lássák az édességeket. Én nem ítélek el minden újat, csak az olyat, ami negatív irányba visz el egy dogot, ami valami silányulás kezdete. Szerintem az, hogy a szülő meg kell kösse a gyerekét azért is fura, mert a feladatra alkalmas állattartó is képes mozdulatokkal, pisszenéssel kordában tartani még egy kutyát is. No persze semmiféle alkalmasság nem szükséges a gyermekneveléshez.
2012. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
4-esnél az igazság...
2012. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ikreim vannak, és baromira gondolkodom a hámon, de mivel Magyarországon élünk, valszeg nem merem megtenni, mert biztos kapnák inkább hideget, mint meleget.

Persze az ikresek megértenének, vagy akinek kis korkülönbségű gyerekei vannak. Vagy ki tudja...

2012. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is egyetértek a 4-es válaszolóval!

Nekem is ikreim vannak és fogok is venni ilyen hámot, ha szükségem lesz rá! Nem fog érdekelni, hogy ki mit szól hozzá! Ha annyit nem képesek megérteni az emberek, hogy egy ember nem tud kétfelé szaladni, akkor sajnálom..

2012. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!