Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek számontartják a...

Szerintetek számontartják a DMnél, hogy ki mennyi kupont vált be, ha használja az activebeauty kártyát is minden vásárláskor? Ha már a saját kuponjaim elfogytak, lehet használni a kártyát is és a neten vett kuponokat is következmények nélkül?

Figyelt kérdés
Sokan árulják a kuponokat, vagy elcserélik, és bizonyos kedvezménykuponokért még fizetni is megéri (márka-joker, 50, ill. 25 %, stb.) Vásároltatok már így? Előre is köszi a válaszokat!

2012. máj. 7. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is vásároltam már aukciós oldalon vásárolt kuponnal, és semmi nem történt.
2012. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kétlem,h számon tartják,barátnőm a múltkor 12egy ftos szoptatos teát vett egyszerre,na,akkor megkérdezte az eladó,h hogyan,ő elmondta,és kérdezte,h miért,nem szabad?erre azt mondta neki,h de,csak fura,h ennyi van neki
2012. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is mindíg veszek kupont,ha épp szükségem van rá..

és én is vettem már többször 1 ft-os 5-10 doboz teát egyszerre.. :)

200 ft körül szoktam venni a kuponokat rá..még jó hogy úgy jobban megéri,mint 500valahány ft-ért rendes áron...

Biztos hogy nem nézik..aki meg megkérdezi eladó hogy hogyan..,gondolom csak kíváncsiságból..,de alapból gondolom semmi köze hozzá...

2012. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ilyesmire voltam kíváncsi én is, hogy mi van, ha mondjuk egyszerre 5 db 1Ft-os Lacoherb kupont szeretnék beváltani. Még egyszer köszi!
2012. máj. 7. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A bababónuszos kezdőcsomagnál is észreveszik?Egy imserősöm 3x újraregisztrálta a kisfiát is kiadták neki a csomagot ugyanavval az activebeauty kártyával.Nem veszik ezt észre?
2012. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is cserélgetjük a barátnőimmel a kuponokat,vagy a végösszeg levásárlásakor együtt megyünk vásárolni...

Annyira még nem akartam semmit,hogy pénzért vegyek kupont:)

2012. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

A kuponokkon fel van tüntetve, hogy pénzre nem váltható be. Vagyis a pontgyűjtés szabályait szegi az aki ilyet tesz. Azoknak valszeg mihamarabb bevonják a kártyájukat.

És igen,pár hete figyelik, a dm központban már jelezve van, hogy valakik ezekből pénz kreálnak.

egy dm munkatárs.

2012. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves DM munkatárs!

Ez azt jelenti,hogy ha nekem nem kell a 3 gyermekem után járó C&A kupon, + még a barátnőm is nekem adja és én azt eladom akkor bevonják a kártyámat amire szabályosan gyűjtöttem pontot?!a készpénzre nem válthatót pedig én úgy értelmeztem ezek szerint hibásan,hogy ha a kuponon szereplő termék nekem nem kell akkor annak az ellenértékét pl nem vonathatom le a vásárlásomból....de akkor ez nem így van.

2012. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én DM.munkatárs barátnőm jót mosolygott azon ,amit az itteni "dm munkatárs"írt.Persze,már az FBI. is be van vonva,úgy figyelik a kártyatulajdonosokat meg a kupon csereberélőket! :D :D :D
2012. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!