Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy ne tömje a lányunkat édességgel, fagyival, stb?

Figyelt kérdés

már mindennapos vitáink vannak ez miatt! a kislányom 3,5éves-és mint legtöbb gyerek szeretne gyakran ilyesmit enni.én ebben igyekszem következetes maradni,és nem rendszeresen adni,de ilyenkor megy az apjához,és ő ad is neki,akkor amikor nem látom.mert egyszerűen az ujja köré csavarja,és nem tud neki nemet mondani. ma pl: ovi után elmentek fagyizni,pedig egésznap szakadt az eső,hüvös van,ráadásul köhécsel is.

Már nem tudom mivel hassak rá,hogy megértse-ezzel csak rosszat csinál neki is!


2012. máj. 7. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt jegyezd meg jól hogy a lányok az apjukat az ujjuk köré csavarják és leveszik a lábukról.


Engem a nagymamám tömött édességgel és mégis itt vagyok.Nem vagyok kövér és lyukas fogam sincs és a bőröm sem csúnya.Édesanyám minden reggel vesz túró rudit és heti többször tábla csokit.De a családban mindenki édes szájú és nem lehet minket visszafogni.

2012. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!