Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te csinosba öltözteted az...

Te csinosba öltözteted az ovis anyák napi ünnepségre a gyereked?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Természetesen
2012. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ünnep.
2012. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki csinosan jelent meg. Jó, nem mindenki jött sötét szoknyába/nadrágba, meg fehér ingbe, de szép ruhában feszített mindenki! :)
2012. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, a fiamat és magamat is:))Nagyon készült rá a kisfiam, még otthon is gyakorolt:)
2012. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
NEM csinosBA, hanem csinosAN öltöztetem, de ünnepre ez a normális.
2012. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én igen,sőt,én sem a minden napi viseletben mentem először,de sajnos tudomásul kellett vennem,h. ez itt nem "divat". Múlt évben több gyerek is volt,aki nem ünneplőben köszöntötte az anyukáját,kb a fél csoport sima ovis ruhában volt, egy-némelyik anyuka pedig melegítő,sportcipő...


Üdv: 3 lányos

2012. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenkor elvárás a fehér ing/blúz, sötét alj.

Persze volt aki kockás ingbe hozta a csemetéjét, de mindenki nagyon csinos volt.

2012. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ünneplőbe akkor öltözünk ha ünnepségre megyünk, nem?
2012. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyák napi ünnepség- ez nem ünnepség??

A gyerekek megtisztelnek minket azzal,hogy szépen "felöltöznek", mi megtiszteljük Őket,hogy szépen felöltözünk...

2012. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.Fehér ing+sötét farmer naci volt rajta.Kényelmes volt neki,ám mégis csinos(4 éves)
2012. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!