Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » December körül fog a kicsi...

December körül fog a kicsi megszületni, de van egy macskánk, mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy szobás a lakásunk, majd a későbbiekben alakitanam át 2 szobasra, viszont 2 hónapja örökbe fogadtunk egy arányos cicat, de most nemrég kiderült, hogy állapotos a párom, a kicsit nem szeretném, ha baja lenne a cicatol, menjen a cica, vagy maradjon? eléggé hull a szőre, de nem bolhás

2012. máj. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz, csak ne másszon a gyerekre a macska. Azt meg nyílván nem fog. És a párod lehetőleg ne cserélje az almát a terhesség alatt. Nekünk is volt macskánk, mikor terhes lettem. Semmi gond nem lett. Maradhat a cica.
2012. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt cicám és imadom még mai napig.Megvan,édesanyáméknál.Nem kockáztattam meg,hogy a macska miatt bármi baja essen a babának a terhességem alatt,ugyanis ők hordoznak olyan vírust ami veszélyes és betegséget okozhat mint a babában mint az anyában.

Javasolhatom,hogy valakinek adjátok oda akinél jól érzi magát és ha akarjátok Ti is látogathatjátok.Ha meg visszaakarjátok kapni,akkor ha a pici megnő visszavihetitek.

2012. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát érdekes nekemis vannak szoba tiszta cicáim nemnagyon voltak kint de mikor a védőnö meglátta a cicákat majdnem kiugrott a házbol hogy vigyemki öket hogy ne kockáztassuk mert aztmonta hogy nem csak a baba életére lehet veszélyes hanem a az enyémreis ne kockáztassak igy kiraktam 3-om szép csajszika

igy szegényeim mindig beszeretnének jönni de a párom nem engedi ezekután be öket

2012. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!