Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok már valamely...

Vásároltatok már valamely aukciós oldalon babakocsit, esetleg más babákkal kapcsolatos holmit/ruhát? Mik a tapasztaltok? Megéri látogatni ezeket az oldalakat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 11:58
 1/7 Sókristály ***** válasza:

Sok mindent vettem már a Vaterán: etetőszéket, magzati szívhanghallgatót, ikerbabakocsit. Mindegyik jó vásár volt, nem bántam meg.

A ruhákkal már vegyes tapasztalatom. Ha egyesével veszed, drága a posta. Ha csomagban, akkor mindig akad benne olyan, ami nem tetszik, vagy nem jó. Az a legjobb, amikor egy eladótól tudok darabonként összeválogatni ruhákat.

2012. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A babakocsik milyen áron mozognak - leginkább a sportkocsi érdekelne, illetve mennyi a legminimálisabb ár, amit gyerekruhákért elkérnek?
2012. máj. 9. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokszor, de érdemes megnézni az eladó értékeléseit is.

Egyszer egy ikerkocsival nagyot buktam, mert a kedves eladó nem ismerte a számokat, és 10 centivel kisebbre írta, mint amekkora volt a szélessége. Még a bejárati ajtónkon sem fért át, a liftbe se fért be, mi pedig a 10.-en lakunk és nincs tároló. Aztán alig akarta visszavenni, merthogy miért nem utaztam el hozzájuk és mértem le én magam... (az ország másik végében laktak)

2012. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent a teszvesz-en és a vaterán vettem.A babakocsik sokkal-sokkal olcsóbbak!Érdemes szétnézni!
2012. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sókristály ***** válasza:

Én 4000-ért vettem már egyszerű kis sportkocsit, ami arra jó, hogy bedobjam a kocsiba.

A kinőtt babaruhákat meg 33-500Ft-ért szoktam felrakni.

2012. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sókristály ***** válasza:
33=300
2012. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vaterán vettem esernyőkocsit, sőt, az előtte lévő babakocsinkat is ott vettem, hordozóval együtt. Meg voltam vele elégedve. Igaz, ezek nem használt dolgok voltak.

Hogy mennyire éri meg, az inkább az eladótól függ, de az tény, hogy jó dolgokat is ki lehet fogni, olcsón.

Ja, amúgy amikor ezekre már nem volt szükség, akkor ott is adtam el.

2012. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!