Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eger környéki anyukák, apukák!...

Eger környéki anyukák, apukák! Egerben vagy környékén hová menjünk, mit nézzünk meg 2,5 éves kislánnyal a néhány napos nyaralás során?

Figyelt kérdés
Pl. Állatok, lovak érdeklik, játszótér, strand, stb.
2009. jún. 25. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Strand,vár,asszem még van a Kopcsik kiállítás(marcipán cuccok!).Gárdonyi múzeum!Egertől nem zúl messze van Bogács ott van strand és lepke múzeum!Szokott lenni ilyen mini vidámpark is nyaranta!Egerben az Érsekkertben szuper játszótér van tőle egy ugrásra van egy isteni fagyizó!!!
2009. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Újra én!Van bábszínház!!!
2009. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott,hogy van ilyen kis városnéző vonatocska!Tök édi!Bizti élvezné a nagylány:)
2009. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha szerettek strandolni, én merem ajánlani azt is. a gyerekeknek van látványos medence is és jó nagy az egész. [link]

a vár tényleg nagyon jó, de készüljetek fel, hogy el fog fáradni a cseppecske, sokat kell ám kutyagolni :)

Érdemes kimenni a Szépasszony völgybe, nyáron sok program van (azt hiszem lovagoltatás is), de nagyon jó lovas nézelődős hely a Mátyus tanya is!

[link]

Jó szórakozást!

2009. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Néhány éve voltunk már Egerben, akkor még a párommal kettecskén, úgyhogy a várat, múzeumokat már láttuk. Ezeket még nem merem bevállalni vele. Most gyerekszemmel nézve akkor szóba jöhet: lovastanya, bábszínház, játszótér, fagyizó, kisvonat, vidámpark...
2009. jún. 25. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
A vidámpark nem tuti és ne számítsatok nagy valamire inkább 1-2 körhinta!
2009. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor a vidámparkot kihagyjuk, de olvastam, hogy a marcipánmúzeumban vannak mesefigurák, úgyhogy azt megnézzük. Lassan összeáll a program, csak az idő is ideális kellene hogy legyen majd.
2009. jún. 25. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Eszembe jutott Szilvásvárad!!!!Feltétlenül menjetek el!Ősember barlang,rengeteg lipicai ló,Szalajka-völgy,Fátyol-vízesés,kisvasút....Ha vonattal utaztok oda Egerből az is élmény mert a vonat 2 alagúton is áthalad!!!!
2009. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet, én is gondoltam rá.
2009. jún. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!