Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes egy 2 és fél éves...

Érdemes egy 2 és fél éves lánytesónak pelenkázható játékbabát venni, ha jön a kistesó?

Figyelt kérdés
Vagy inkább az "igazi" baba ápolásába vonjam be majd a nagylányt? Hogy viseli jobban? Hogy lesz kevésbé féltékeny? Tapasztalatokat várok. Köszi.
2011. okt. 28. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, felesleges. Jobb ha az igazi pelenkázásba vonod be. Adja a pelust, a popsikrémet, ilyesmit amit tud. Amíg pocakban van sokat mesélj neki róla, mond neki hogy beszéljen hozzá mert hallja. Ha ráhangolódik és mikor megszületik foglalkozol amennyire csak tudsz vele, is akkor nem lesz semmi gond.
2011. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, h bevonod még lehet neki babát venni. Unokahúgom volt másfél éves mikor az öccse született. Ő még a "mellszívót" is használta. Szoptatta és cumiztatta a játékbabát, mint anya. Öltöztette, pelenkázta.
2011. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes neki megvenni, de ettől függetlenül őt is vond csak be a tesó pelenkázásába, fürdetésébe. Aztán később majd eljátssza a babájával amit veled meg a kistesóval átélt.
2011. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

akár a kistesó is hozhatja neki a babát

és majd együtt pelusoztok fürdettek

ö játék babát te az igazit


de ha kéri enged az igazit is pl: válassza ki ö ruhát pelust kenje be krémmel stb...

2011. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Bár az is igaz,hogy mi is vettünk kettőt,ő mégis egy másik rongyababát nevezett ki "gyerekének",olyat a mi már régebbtől megvolt. Mindenhova vitte minimum fél évig,pelenkázni etetni kellett,a tescoban felrakta a polcra a chipsek közé,hogy "baba,hamm" meg sportkuopakos üditőkkel itatta bevásárlás közben:-))) A mai napig vele alszik,bár már annyira sokat nincs nyuzva,de néha még kivisszük sétálni,és tanitgatja őt kint,mondja hogy "Nézd baba,vijág!" :-)
2011. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem a lányomnak mikor a fiam születt, akkor két éves sem volt még.

Amibe lehetett bevontam (fürdetés, pelenkázás, popsikrémezés stb.), de pl. amikor szoptattam ő is leült mellém a babájával és ő is szoptatott, de ezen kívül nem sokat foglalkozott vele. Kb. fél évig szoptatta, de utána már nem játszott vele.

Ettől függetlenül szerintem érdemes, mert sok gyerek szeret ilyenkor babázni, utánozni minket.

2011. okt. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!