Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Le kell cserélned a ruhatárad...

Le kell cserélned a ruhatárad a szülés miatt?

Figyelt kérdés
Annyit változott az alakod, hogy totál le kell cserélned a ruhatárad?
2012. máj. 12. 08:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze nem a kismamaholmikra gondolok. Hanem a súlyfeleslegre, ha maradt, illetve a szoptatás miatti fogyásra, hogy mindezek után mennyi cuccod maradt hordható? :) Nekem szinte semmennyi...hosszú történet.
2012. máj. 12. 08:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Lecserélnem nem kellett, de a második gyerekem után kifogytam mindenből, szűkebb nadrágokat és szoknyákat kellett vennem.

Kíváncsian várom, a harmadik után hogy lesz...

2012. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a teljes ruhatárat. De pl. öt kg maradt rajtam szülés után, ez már elég volt ahhoz, hogy ne férjek bele az előzőleg hordott szűk ruháimba, főleg a nadrágokba. Addig eléggé feszülős dolgokat hordtam, főleg azért. A pólókba meg a mellem nem fért bele. Aztán kb. szülés után 3 hónappal visszament a hasam normál méretűre, utána már nem volt gond. Kell kis idő, hiába nincs nagy túlsúly, idő kell, hogy az ember visszaalakuljon.
2012. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nadrágjaimat mind egy szálig sajnos. Elraktam őket ugyan, hátha egyszer jók lesznek, de eltelt azóta négy év, és most sem jók. Pedig súlyra már ugyanannyi vagyok, van is közöttük olyan, amit nagy kínok árán fel tudok venni, de ahogy látom, a csípőm is szélesebb lett.


A felsőim nagy részét viszont azóta is tudom hordani, igaz, már nem sok van meg közülük, hiszen eljárt felettük az idő, sok közülük már szakadt, kopott, stb. De csak azokat selejteztem le, amik túl rövidek, és kilógna belőlük a hasam, mert azt már nem igazán mutogatnám, elég csíkos lett.

2012. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindenek kicsi lett:( A nadrágok, pólók, szoknyák, blúzok, minden. Majdnem 10 kiló maradt rajtam, egy deka nem ment lett a szoptatás alatt sem sajnos.

Pont a jövő héten megyek a nőgyógyászhoz, mert nem rendeződött a menzim és azt gondolom van összefüggés a kettő között.


Igaz, vettem pár új dolgot, de mindent elraktam, hátha még visszafogyok és használhatom a ruháimat.

2012. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett lecseréljem a ruhatáram,mindenbe belefértem már a szülés után 3 hónappal,pedig eszembe se jutott diétázni vagy tornázni.Inkább felfrissítésre szorulna,1-2 legújabb trend szerinti cuccot elbírna a ruhatáram.
2012. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szülés után semmi se változott rajtam, de a szoptatás után lement 5kg, így nagyon sok ruhám bő lett.
2012. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 30 kilót szedtem fel,amiből 20 rajtam marad,de nem vettem nagyobbat,mert...mert nem!Ha vettem is valamit,akkor a régi M-es méretemben.Tudtam,hogy nem akarok dagadt maradni,le is fogytam!
2012. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem cseréltem le, én is 30 kilót híztam, amíg vissza nem fogytam a terhesség alatt hordott ruhákat vettem fel, 1-2 darabbal bővítettem csak a 14 hónap alatt... aztán az összes régi ruhám jó lett rám kb 9 hónapig tudtam hordani, mert úton van a következő kis manó, akivel most a 24. héten járok +12 kilóval... :) ez van, ismét a szekrény aljára kerültek a régi ruhák :D
2012. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!