Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor és hogyan...

Szülés után mikor és hogyan áll be a menstruáció?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisbabám van, akit szoptatok. Egyszer már megjött a menstruációm, és most "várom" a második alkalmat, de már 1 hete késik. Lehet terhesség? Vagy ilyenkor még nem áll be pontosan a menzesz?

2012. máj. 2. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképp alakul, nem lehet előre megmondani. Ha még szoptatsz, teljesen normális, ha még összevissza jön meg, esetleg kimarad néhány hónap. Lehet terhesség is, ezt neked kell tudnod, hogy védekeztetek-e kellőképpen. :) Tehát ha fennáll az esély a terhességre, akkor tesztelj, ha nem, akkor nyugi, nem jelent bajt, ha még nem rendszeres újra a menzid. Nekem 11 hónap után jött meg, de onnantól már rendszeres volt. Barátnőmnek teljesen összevissza volt, neki mondta a doki, hogy nem aggódjon, semmi baj, ez normális.
2012. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem milyenkor még össze vissza jött meg. Én mindig feljegyeztem mikor jött meg, volt hogy 2 hetet is késett az előzőhöz képest. Nyugi szervezeted még nem állt vissza, a hormonok még dolgoznak. Türelem! :)

2012. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:). Hát asszem tesztezek egyet, mert azért nem 100%os a védekezési módszerünk :). De az "jó hír",ha másnak is van össze vissza. Egyik ismerősöm szerint beáll egyböl, ha már egyszer megjön. Ezért is vagyok/voltam bizonytalan! Jó lenne majd még egy baba, de most még nem! Nagyon korai lenne!
2012. máj. 2. 09:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, akkor még várok pár napot, aztán ha semmi, csinálok egy tesztet. Mert egyébként nem érzem, hogy terhes lennék. (bár ez semmit nem jelent), de így már jó. ha többen is vannak még "össze-vissza"
2012. máj. 2. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!