Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák a kölyökparkba (pólus...

Anyukák a kölyökparkba (pólus center) mennyi a belépő? Én úgy tudom óradíj van, és a kísérőnek ingyenes.

Figyelt kérdés
Kaptam e-mailt hogy a DM-ben 50pont ellenében,25% kedvezményt adnak a kölyökpark belépőből az egész családnak. Én ezt nem értem?!

2012. máj. 14. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

700,- Ft az első fél óra és minden további megkezdett negyed óra 350,- Ft.

Mit nem értesz? Ezt az összeget gyerekenként kell fizetni, és nem kísérőként, így abban az esetben, ha valakinek 1-nél több gyereke van, eleve két időt kell fizetnie. Ha megy anya és apa is, akkor a második felnőtt is kell fizessen.


A kedvezmény arra vonatkozik, hogy amennyiben odamégy 3 gyerekkel plusz apával, akkor mondjuk egy óra nem 3*1400+400(azt hiszem ennyi a további szülő óradíja) 4600Ft, hanem csak 3450.

Így érted?

2012. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat, csak most találtam meg a kérdést, de javítanék

Kísérőknek:Ingyenes(ha 20mennek akkor is)

a gyerekeknek pedig az első 30perc 700ft, utána minden megkezdett 15perc 350FT/gyermek

Zokni használata kötelező

A kupon pedig a gyermekekre vonatkozott, mondjuk ha voltál 3gyerekkel 1 órát, az 3X1400=4200ft lenne, de kuponnal csak 3150ft

2012. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!