Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyat akinek az első...

Ismertek olyat akinek az első baba nehezen "sikerült" de a második hamar "összejött"?

Figyelt kérdés
Sok olyat olvasok h akik ez első babára sokat vártak azoknak a második már sokkal hamarabb sikerült.Ez valóban így lehet?Ismertek ilyen párokat?Ha igaz akkor vajon miért van ez így?
2012. máj. 14. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmék így jártak. Már a Czeizel doktort is megjárták, mentek volna a választott dokijukhoz az első nagy vizsgálatra, de már a pozitív teszttel mentek. Évekig próbálkoztak, több vetélés után.

A második babának a múlt nyáron "álltak neki", úgy gondolták, az első nagyon nehezen jött, erre is biztos várni kell. Nem így lett, második éles akció közben meg is fogant a második kislány. Ja, egyik sem a standard peteéréses középidőben történt. Egyik menzesz előtt egy-két nappal, a másik menzesz után egy-két nappal.

A második gyorsaságához talán annyi is hozzájárult, hogy a barátnőm éppen akkor tartott egy tisztítókúrás fogyókúrát, kevés szénhidrátot evett, vitaminkapszulát szedett és valami E vitamint bőven tartalmazó lötyit ivott literszámra. :)

2012. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az az anyuka, akivel egy napon szültem a fiamat, fél petefészekkel, lombikos baba után 1,5 évvel spontán teherbe esett. Szóval minden esély megvan rá!
2012. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, mi :) Első baba 1,5év próba után jött össze closty-val, most 2 éves egészséges nagyfiú. 2.baba, az első próbálkozós hónapban összejött, de őt sajnos elveszítettük a 4. hónapban.most újra próbálkozunk, ez az első hónapunk.
2012. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerek egy olyan családot, ahol az első - úgymond - össze sem jött, örökbe fogadták, erre néhány hónap múlva terhes lett az anyuka, így 14 hónap van a két fiuk között. :) De olyan is van a rokonságban, ahol lombikbaba után fogant meg spontán a kistesó.
2012. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,mi. Az első majdnem 2 év próbálkozás után sikerült,ő már 6 éves,a második pedig véletlen,egyetlen egyszer nem védekeztünk és terhes is lettem rögtön,pedig akkor még nem terveztünk kistesót. 6 hónapos a pici.
2012. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Első babámnál 1,5 évet próbálkoztunk. A második pedig elsőre összejött :)
2012. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hihetetlen h tényleg van ilyen és nem is kevés!:)
2012. máj. 15. 08:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első 1 év volt.A második azonnal.A harmadik pár hónap,a negyedik 5 nap volt.A második sikerült azonnal.
2012. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam bocsi.A negyedik 5 hónap.
2012. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen,mi is.

A másodikra tíz évet vártunk a harmadik meg mint a villám, úgy jött.A legviccesebb az egészben,hogy a második szülésem után figyelmeztettek,hogy vigyázzak mert teljesem megváltozott a szervezetem a szüléstől,ha úgy gondolom szedjek valamit,mert hamar terhes lehetek megint.Nem hittem neki,ááá dehogyis nálam nem úgy működik.aztán tessék.De nem bánom egy cseppet sem.

2012. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!