Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is öreg vagyok...

Szerintetek is öreg vagyok már ahhoz, hogy első gyermeket vállaljak? 36 éves vagyok. Ti hány évesen vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy alakult az életem, hogy most tudok csak babát vállalni (pedig mindig szerettem volna). De sokan leöregeznek egy babához :(

2012. ápr. 17. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy vagy öreg! Ne is gondolj ilyenekre! HA megteheted, akkor vállalj, és Sok Boldogságot!
2012. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel! öreg,aki öregnek gondolja magát. több vizsgálatod lesz, de szerintem sose késő gyereket vállalni
2012. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy vagy öreg! Én is 36 vagyok és van egy 2 hetes babám. Sok velem egyidős sőt 38-39 éves ismerősöm is most szült-szülni fog. Van akinek többedik van akinek első. Egy a fontost ,hogy szeresd....Jó egészséget és hajrá!!
2012. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
a 36év nem öreg.de te annak érzed magad?ez csak ezen múlik.ha te úgy érzed hogy most van itt a babának, akkor hajrá, és sok boldogságot!
2012. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolom, hogy öreg lennél. Igaz, én fiatalon szültem és nem akartam volna soha 36 éves koromig várni, de hiszek abban, hogy "annyi vagy, amennyinek érzed magad". Ha úgy érzed, hogy van benned elég lendület és kedv a gyerekvállalásra, akkor hajrá. Manapság inkább később szülnek, mint előbb. :)
2012. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem. 26 évesen született a gyerekem. Valamikor szeretnénk neki tesót, 36 évesen még simán bevállalnám. Legalábbis most így gondolom. (30-as évek végéig úgy gondolom, hogy belefér. első gyerek meg még talán később is... az olyan szomorú, ha valaki szeretne gyereket, de mégse lehet valami miatt. nehogy már ez a pár év döntse el. olyan fejlett már az orvostudomány. fokozott odafigyeléssel kiküszöbölhetőek az esetleg felmerülő problémák.)
2012. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Úr Isten! Ne foglalkozz másokkal. Nem vagy öreg egy babához. Ha szeretnél, ne foglalkozz senkivel! Ha a pároddal úgy érzitek jöhet, akkor miért ne?

Mennyi rossz indulatú ember van. :S Nekem meg azon hepciáskodtak, hogy fiatal vagyok. (22éves)


Sok sikert a babaprojekthez, és Nagyon sok erőt egészséget kívánok :)

2012. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Te jó ég milyen idióta, rossz indulatú emberek vannak!!!

Ne foglalkozz velük, NEM VAGY ÖREG egyáltalán!!!!


Tessék neki látni a babának !!! :)))


Egy jó tanács : Ne úgy élj ahogy más jónak látja, gondolja hanem ahogy Te boldog leszel!!!!!!

2012. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Semmiképp se mondj le a gyerekvállalásról,mert az élet legnagyobb csodája.Már hogy lennél öreg!Ismerősöm 42 évesen szült és veri a fejét a falba,hogy eddig nem mert babát véllalni.

Szégyellje magát,aki leöregezett!

2012. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Anyukám 43, apukám 47 volt, amikor én születtem (első gyerek). Ha hallgattak volna az ilyen megjegyzésekre, akkor én most nem lennék?? Akkor nem lenne anyunak 2 szép unokája, és aki mellette legyen. Akkor kinek lenne jó? Na?


Vágj bele! :)

2012. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!