Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy egyeztessem össze a...

Hogy egyeztessem össze a kettőt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kisfiam akit imádok! Lehet néhányan el fogtok ítélni, mert fiatalon lettem anya, 18 évesen. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan legyek jó nemcsak anyaként, hanem a páromnak is jó szeretője? Hogy csináljátok ti? Én annyira anyának érzem magam, hogy egyszerűen nem tudom a párom igényeit is kielégíteni, és most nem csak a szexre gondolok, hanem mindig mondja hogy kicsit adhatnék magamra, öltözzek ki ha megyünk valahova, pl boltba, mert azelőtt sokat csináltam ezt, még ha csak a sark boltba is mentünk el. Úgy érzem, ezt egy anyának nem illik. Miért van ilyen gondolatom? És a szex se igazán megy havonta egyszer van kb. akkor is csak nehezen veszem rá magam, mert egyrészt még mindig fáj, másrészt meg folyton csak a kicsi körül jár az agyam, vagy valami hülyeségen. A párom megértő és nem is eröltet semmit. Miért van ez? És hogy tudnék a páromnak is megfelelni az anyaság mellett?

2012. máj. 15. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem én nem ítéllek el én is fiatal anya vagyok, 20 éves, fél éves a kisfiam. :)

Nem tudom mennyit segít a párod, de lehetséges, hogy túlságosan kimerült vagy, ezért nincs "semmihez" kedved. Kicsit hirtelen jött ez a monotónia nem?

Azért nem tudok érdemben hozzá szólni, mert én pedig pont az ellentéted vagyok, mindenhova "kicsípem magam", sminket mindig rakok magamra, ha megyek valahová. Viszont nekem sok segítségem van, meg a babám is egy tündér, nem érzem magam annyira fáradtnak, unottnak. Lehet neked ez a bajod. Beszéld meg a pároddal, hogy segítsen többet, mozduljatok ki hármasban, hátha visszatér a régi éned. Fiatal vagy még, nem kell "elásnod" magad. Lesz még kedved ezekhez a dolgokhoz. :)

2012. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. A párom segít, ha mondom neki, de nem nagyon akarom lefárasztani, 3-ig dolgozik, ő is fáradt. Tavaly óta élünk együtt, én vezetem a háztartást abba már belejöttem, de abban igazad van, hogy fáradt vagyok estére, és nincs kedvem már semmire csak arra, hogy aludjak. :) Most az idő is olyan lehangoló. Köszi a választ! :)
2012. máj. 16. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!