Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom 11,5 azt mondja,...

Kislányom 11,5 azt mondja, vízimentő szeretne lenni. Vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan komolyan veheted, nem múlik rajta semmi.

Ha még nem jár úszni, akkor írasd be, és kész.

Remélem azért nem a Baywatch sorozat hatására döntött e mellett, mert az elég borzalmas:(

Az én lányom kb. ennyi idősen döntötte el, hogy állatorvos akar lenni, és most 15 évesen még mindig kitart mellette.

Most megy gimnáziumba, még bőven ráér pályát választani.

2012. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
később változhat a véleménye, még elég fiatal, és is csak 18 éves korom után döntöttem el, hogy mi leszek :)
2012. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Jó sport az úszás. Ha meg is gondolja magát, teljesen jó elfoglaltság addig is! Ha pedig komoly, akkor pláne. :) Nem hiszem, hogy meg lehet élni belőle, és pláne nem hiszem, hogy belegondolt, hogy nem csak élő emberek lehetnek a vízben (mentősként mondom, 12 évesen ezt még nem érzi át), de semmiképp sem törném le! Sosem lehet tudni! Talán tényleg ez lesz az élete! De sportnak mindenképp jó, én támogatnám!
2012. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meglesz az első állástalan vizimentő M.o-on :DDD


Mond neki,hogy válasszon valami "élhetőbb" szakmát ,aztán nyaranta elmehet valamelyik strandra úszómesternek:))


Na,jó...aranyos a kislányod:)

Semennyire nem venném komolyan:)

2012. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem lesz állástalan

épp a héten hallottam a rádióban, hogy toboroznak vízimentőket

(érettségi kell)

2012. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23.54-es vok

Oké..a héten:))

De a kislány 11.5 éves..vajon akkor is fognak,amikor neki időszerű lesz???:)

2012. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, vedd komolyan.

Bár én ennyi idősen ügyvéd, állatorvos, zsoké is akartam lenni. Egyik sem lett belőlem. :)

2012. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyosnak nem nevezném, inkább szeszélyes. Vízimentőként, a holt időkben lehet majd rosszkedvű is.
2012. máj. 16. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
én 19 voltam, amikor eldöntöttem, hogy vízimentő leszek :D
2012. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!