Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom a nyáron lesz 4...

Kislányom a nyáron lesz 4 éves. Szőrösödik a nunija. Mikortól gond ez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ezt mindenképp orvosnak említsd meg.

10-11 éves kor körül szokott szőrösödni,nem 4 évesen.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pihésedik, azaz szőke a szőr és tényleg csak pihe, akkor nem gond. Ha viszont szőrösödik akkor rögtön doki, mert az valamilyen hormonproblémára utalhat!
2012. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hormonprobléma lehet. Bizonyos ételek, mint a tej, hús, tartalmazhatnak hormonmaradványokat. Ki kel vizsgálni a gyerek táplálkozási szokásait.


[link]

2012. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok, de sajna ez egy félbemaradt kérdés volt. Inkább pihe, mint szőr. Szőke és pihés, de hosszúnak találom, és bár lehet,hogy nem így van, csak azért, mert egyfolytában figyelem (minden este fürdéskor), de én úgy találom, hogy 1 éve még rövidebb pihék voltak rajta.

Szándékomban áll megmutatni a gyerekorvosnak, de félek, hogy hülyének néz, mivel én már kérdeztem tőle hasonlót, hogy a hátán lévő barna pihék, amelyekkel együtt született, az mikor múlik el a hátáról. Erre a gyerekorvos azt mondta, hogy mivel anyja és apja is szőrösebb, ezért lehet hogy ő is ilyen marad és lehet ezzel élni. Hát köszönöm! Ő tudja is ezt nagyon! Szóval ez volt a gyerekorvos. Azt is nehéz kivitelezni, hogy úgy nézze meg az orvos, hogy a lányom ne tudjon róla, nem akarom szegényemet ezzel beterhelni, hogy aztán zavarja. Jobb, míg semmit nem tud róla.

2012. ápr. 16. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!