Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő, akik...

Van itt olyan szülő, akik került olyan helyzetbe, hogy negatív kivételezés történt a gyerekével és jogi útra terelte?

Figyelt kérdés
ilyenkor hova kell fordulni?
2012. máj. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az osztályfőnöknél kezdtem,aki megkülönböztette a gyerekem.Hallani akartam az ő véleményét is,nehogy hülyeséget csináljak.Utána az igazgatóhoz mentem.De jogi útra nem volt szükség,a tanárt betegállományba küldték és eltávolították.

Mehetsz a jegyzőhöz,ombutsmanhoz.

2012. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első körben az illetékessel kell beszélni, ha nem megy akkor a főnökével és ha ez a kör is meg van, akkor az üzemeltetővel. Azaz ha önk. iskola akkor az önkormányzattal, ha alapítványi, akkor az alapítvánnyal. Ha nincs bizonyítékod feleslegesen teszel feljelentést.
2012. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam iskolás, akkor történt, hogy a magyartanárom, pusztán utálatból mindig rossz jegyeket adott. Egyszer egy házi dolgozatomat egy másik magyartanárral írattuk meg és azt adtam be. Kettest kaptam rá!!!! Meg is volt a bizonyíték! Ezzel elég volt csak az osztályfőnökömhöz menni.
2012. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem is értem h az olyan ember minek megy tanárnak aki csak azt szereti ha hatalma van mások felett ?
2012. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!