Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 honapja nem jott meg a...

1 honapja nem jott meg a menstruaciom. Barna valadekom van, es faj a hasam. A terhessegi teszt negativ. Mi lehet a baj? Ti jartatok igy?

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom szabadsagon van, 1 het mulva tudok csak menni. A terhessegi tesztet 3-szor megissmeteltem, mind negativ volt.

2012. máj. 1. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapja késik, vagy most nem jött meg? Szóval mikor volt az utolsó menstruációd? Én elmennék akár másik orvoshoz is, ha már egy hónapja meg kellett volna jönnie.
2012. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, valami hormonális probléma lehet, vagy esetleg idegeskedsz mostanában? Szedsz valami gyógyszert?
2012. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most kellett volna megjonnie, 1 hete. Eddig mindig pontosan megjott, vagy meg hamarabb a kelletenel.
2012. máj. 1. 14:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyogyszert. De stressz az van.
2012. máj. 1. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A stressz az nagyon befolyásolja a menstruációt. Szeretnél most babát?
2012. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből teszteltél? Nekem csak kilenc nappal a kimaradt után mutatott babát (a reggeli teszt!) és nekem is volt barna pecsételésem.
2012. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van 2 kicsi gyerekem. Egyelore most nem szeretnek.
2012. máj. 1. 14:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem reggelibol. Megprobalom ugy is.
2012. máj. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!