Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna (A...

Ti mit tettetek volna (A gyanú árnyékában 1. rész)? Hogy lehet elfogadni hogy más neveli a gyerekem?

Figyelt kérdés

Láttam a sorozat 1.részét,és még mindig felötlik bennem hogy ennyire könnyű túllépni azon hogy elcserélték a gyerekemet?!

Én beleörülnék a tudatba,persze az eddig nevelt gyerekemhez is ugyan úgy ragaszkodnék. Nem tudom de nekem mind a kettő kéne!

Tudom hogy ott a másik család,de akkor is. Abba is belehalnék ha elvennék a nálam lévő gyerekem,de abba is ha nem lenne velem az akit én szültem!

Annyira nehéz lehet.



2012. máj. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Belegondolni is rossz! Nekem is kellene mindkettő!

De biztos, hogy próbálnék baráti kapcsolatot tartani a másik családdal. Közös programok stb.

2012. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is mindkettő kellene,de nyilván a másik család nem egyezne bele.Láttam egy filmet megtörtént esett alapján készült.Ott vissza cserélték a 7-8 éves kisfiúkat.
2012. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Másodunokatesóméknál volt most kisbaba. Bementünk a kórházba, megnéztük a gyereket, nagyon szép! Uramisten, senki se mondta, hogy melyik gyerek, hát láttuk rajta!!! Az enyémeket ezer csecsemő közül is felismertem volna, hát tiszta apja mindkettő! Nagyimnak (régen) másik babát hoztak egyszer szoptatni, azonnal szólt mindkét anyuka, hát csak felismered a gyereked!!!
2012. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy helyes, ahogy ők csinálták, hogy közös program lesz, mert baráti kapcsolat a két család között, de a két gyerek marad, nem kell nekik a trauma, mert bár az ő gyerekük, de a gyereknek ők csak idegenek, jobb ez így.


Volt egy másik rész ugyanebből a sorozatból, ahol már 16 volt a gyerek mikor kiderült ,hogy az anyja nem az anyja, hanem pár hetes korában rabolta el, és ott az igazi szülei erőszakkal kicsikarták ,hogy visszakerüljön, a bíróság is a javukra döntött, de nem érezte ott jól magát és megszökött, végül visszament az addigi családjához. Ugyebár ismeretlen közegbe került, ismeretlen emberek vették körül pár hetes korából pedig semmire sem emlékezett.

2012. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!