Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed, családi adókedvezmény,...

Gyed, családi adókedvezmény, kompenzáció. Segítene valaki, mert már nem értem?

Figyelt kérdés

2010. nov-ben született a lányom, a br bérem 120+néha jutalom, a gyedem ált. 86-89 e körül mozgott.

És mióta van ez az új rendszer, már kavalkád az egész, és a munkahelyem mindenki csak újjal mutogat egymásra.

Kismama lettem, így a családi adókedvezmény febr 21-e óta két gyerekre igénylem. De közben kitöltették velem a kompenzációs papírt is, mert hogy így kell.

Erre mikor jött a hónapban a gyedem, majd szívrohamot kaptam,mert csak 79 e ft-ot kaptam. Hogy van az hogy igénylek mindnet, ráadásul nem egy, hanem már két gyerekre aza dókedvezményt,és egyre kevesebbet kapok???


2012. máj. 18. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit elronthattak, többet kéne kapnod (nem sokkal)
2012. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mennyi volt a gyeded bruttóban, és mennyi jövedelem után állapították meg. (bocs, de az alapján nem lehet mondani semmit, hogy kézbe x. összeget kaptál).

Amúgy gyanús, hogy valamit elszámoltak.

2012. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, közben kiderült hogy az adót elfelejtettek vonni,vagy nem az egsézet vonták le, jár még hozzá 5 e párszáz forint:(:(
2012. máj. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!