Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmo figura szabásmintát...

Elmo figura szabásmintát honnan tudok letölteni vagy venni?

Figyelt kérdés
Elmo plüss figurát szeretnék készíteni a gyermekemnek.Tud valaki segíteni nekem?Szívesen várok minden ötletet.

2012. máj. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérj, vagy vegyél tőle szabásmintát:

[link]

2012. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már én is láttam a munkáit.De ő eladja őket nem hiszem,hogy szeretné ha másnak is meglenne a szabásmintája!De azért egy próbát megért.Már írtam is neki! :)
2012. máj. 19. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam még, csak ez nem annyira szép.

[link]

Írd még meg, hogy megkaptad a mintát, köszi.

2012. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen a másik szerintem is jobban néz ki.De ki tudja milyen lesz az enyém..XD Viszont nagyon sok klassz ötletet adott.Egyébként azt hiszem vele már beszéltem és neki sajnos nincs szabásmintája.Zsigerből csinálja. :) Nagyon szépen köszönöm még egyszer a segítséget.

Természetesen megírom ha megvan a szabásminta és szívesen megosztom másokkal is akit érdekel!

2012. máj. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!