Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Elmo figura szabásmintát honnan tudok letölteni vagy venni?

Elmo plüss figurát szeretnék készíteni a gyermekemnek.Tud valaki segíteni nekem?Szívesen várok minden ötletet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Elmo, Szezám utca, plüss, játék, gyerek, szabásminta, otthon, varrás, ajándék, figura

2012. máj. 19. 14:52  Privát üzenet  

A válaszok

Kérj, vagy vegyél tőle szabásmintát:

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. máj. 19. 15:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :) már én is láttam a munkáit.De ő eladja őket nem hiszem,hogy szeretné ha másnak is meglenne a szabásmintája!De azért egy próbát megért.Már írtam is neki! :)

# 2/4Időpont 2012. máj. 19. 18:54 Privát üzenet

Ezt találtam még, csak ez nem annyira szép.

[link]

Írd még meg, hogy megkaptad a mintát, köszi.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. máj. 19. 19:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen a másik szerintem is jobban néz ki.De ki tudja milyen lesz az enyém..XD Viszont nagyon sok klassz ötletet adott.Egyébként azt hiszem vele már beszéltem és neki sajnos nincs szabásmintája.Zsigerből csinálja. :) Nagyon szépen köszönöm még egyszer a segítséget.

Természetesen megírom ha megvan a szabásminta és szívesen megosztom másokkal is akit érdekel!

# 4/4Időpont 2012. máj. 20. 08:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyen iszonyú drága az elmo plüss figura?
Ki ez az Upsy Daisy figura, melyik csatornán látható?
Hol találhatok fáraó jelmez szabásmintát, vagy legalábbis egy megközelítő képet, ami után dolgozni lehetne?
1 éves kislány,3 éves kisfiú közös szobáját hogyan dekoráljuk? Mi legyen a központi figura?
Szabásmintát honnan?
Szabásmintát szeretnék babahintához, van valakinek, vagy készített valaki hasonlót gyermekének?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!